Yeni Gelin Adriana Lima’nın Nişan Bohçası İçin 7 Hediye Önerisi

547cedc334cdbf3a26c4154b

Sizin de bildiğiniz üzere son günlerde bomba gibi bir iddia ile çalkalanıyoruz. Dünyaca ünlü, tüm erkeklerin hayali, kadın kelimesinin karşılığı olan Adriana Lima’nın, ülkemize yeni gelin olarak geleceği dedikoduları ülke çapında büyük tepkilere yol açtı. Bu tepkilerin çoğunun erkeklerden gelmesinin altında da biraz kıskançlık payı da yok değil aslında. Milyonlarca Türk erkeği, sanki aldatılmışçasına bir anda kıskançlık krizlerine giriverdi. Tabi bu konuda bize pek laf düşmez lakin böyle bir evlilik gerçekleşirse, Türkiye olarak yüz yılın golünü atacağımız bir gerçek.

547ced9a5a7dfd02748b4881

Adriana Lima’nın ülkemize gelin olarak geleceği haberi bile ülke gündemini değiştirmeye yetti. Nasıl yetmesin ki? 2002 Dünya Kupası’nın intikamını Brezilya’dan bu şekilde alacağız belki de! Hem de ne intikam.. Bu evlilik gerçekleştiği taktirde sadece damat adayımız değil, ülkece gururlanacağız ve Adriana yengemizi sahipleneceğiz! Artık bayramlarda bayramlaşacağımız bir yengemiz daha var. Yenge gibi yenge diye buna derler işte..

547cedc334cdbf3a26c4154b

Trafikte kırmızı ışıkta dururken arka arabada Adriana Lima’nın olduğunu düşünsenize mesela.. Daha sarı ışıkta “Dat dat” diye hunharca kornaya basıyor.. “Yürüsene ulan dallama” diye bağırıyor.. Ya da sofra bezini camdan silkelerken yakalıyoruz onu.. Belki zabıtaya yakalanmamak için evinin terasında halı yıkarken.. İnsan bunları düşününce bile bir hoş oluyor. Sen ki koskoca Victoria Secret meleği Adriana Lima, gelip buraya yerleşiyor ve artık bizden biri oluyorsun. Maço damadımız sayesinde podyumlara veda ediyorsun ve evinin kadını oluyorsun.. Gerçek mutluluk bu değil de nedir? İnsan nasıl duygulanmaz böyle bir şey için? Ciddi anlamda tüm bunları düşündüğümüzde Adriana Lima’nın ülkemize gelin olarak gelmesine ihtiyacımız var gibi sanki..

afee27dec2af231a

 

Bizim ülkeden öyle gelin olmak kolay değil tabi. Bunun kız istemesi var, sözü var, nişanı var, düğünü var, düğün yemeği var, var oğlu var. Adriana’nın da tüm bunları göze aldığını düşünüyoruz. Tabi bilmediği birkaç şey de olabilir. Mesela nişan bohçası! Nişan bohçası olmadan nişanlanamaz da evlenemez de sonuçta. Bundan dolayı yeni yengemize biraz yardımcı olalım dedik ve nişan bohçası için olmazsa olmaz hediyeyi belirledik. Bunları kendisi mi alır yoksa bu yazıyı okuyan bir hayırsever hediye olarak verir mi bilmiyoruz. Bildiğimiz tek şey, buraya gelin olarak gelmek istiyorsa nişan bohçasının olmak zorunda olması..

aaa

Biz üstümüze düşen görevi yaptık kendisi için sıradan olmayan 7 adet hediye belirledik. Kendisinin bu yazıyı okuyamama ihtimaline karşılık belki siz kendisine yılbaşı hediyesi olarak bunlardan birini verebilirsiniz. Malum artık Victoria Secret yılbaşı defilesini evden izlemek zorunda kalabilir..

B3wwFD5CAAAxn6C

Adirana Lima’nın Nişan Bohçasında Olması Gerekenler

Kişiye Özel Ahşap Baharatlık Seti

yeni gelin adriana limanin ceyiz bohcasi icin 7 hediye onerisi 1

Adriana yengemizin böyle bir sete ihtiyacı olacak. En azından mutfağımızı öğrenene kadar görsel olarak bir şeyleri bilmesi gerekir. Ürün bilgileri için tıklayın.

 

Dublör Yumurta Zamanlayıcı

yeni gelin adriana limanin ceyiz bohcasi icin 7 hediye onerisi 2

Yengemizin mutfak işlerine eli yatkın olmayabilir. Dublör Yumurta sayesinde kıvamı tutturabilir. Ürün bilgileri için tıklayın.

 

Kişiye Özel Oscar Ödülü Heykeli – Bayan Oscar

yeni gelin adriana limanin ceyiz bohcasi icin 7 hediye onerisi 3

Şimdiden kendisine “Yılın En Güzel Gelini” Oscar’ı gitmeli.. Ürün bilgileri için tıklayın.

 

Mutfağımda Her Daim Olması Gerekenler Mutfak Önlüğü

yeni gelin adriana limanin ceyiz bohcasi icin 7 hediye onerisi 4

Mutfağın yeni ahçısı Adriana Şef’İn elinden sarma yemeyi de isteriz.. Ürün bilgileri için tıklayın.

 

Yaramaz Sevgili Fiyongu

 

yeni gelin adriana limanin ceyiz bohcasi icin 7 hediye onerisi 5

Yaramaz Sevgili Fiyongu sayesinde kendisini eşine hediye paketi şeklinde sunabilir. Gerisi onların işi.. Ürün bilgileri için tıklayın.

 

Kişiye Özel Cüzdan

yeni gelin adriana limanin ceyiz bohcasi icin 7 hediye onerisi 6

Damadımızı da unutmadık. İsminin yazılı olduğu Kişiye Özel Cüzdan, ona evlenmeden önce güzel bir jest olacak. Ürün bilgileri için tıklayın.

 

50 Dilde Seni Seviyorum Çikolatası

yeni gelin adriana limanin ceyiz bohcasi icin 7 hediye onerisi 7

Adriana yengemiz Türkçe bilmediği için eşine tam 50 farklı dilde seni seviyorum demek isteyebilir. Uluslararası aşk bunu gerektirir.. Ürün bilgileri için tıklayın.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir