Sevgiliye Özel Yılbaşı Hediyeleri Tavsiyesi

sevgiliye-ozel-yilbasi-hediyeleri-tavsiyesi-6

Daha nice seneleri birlikte karşılamayı dilediğiniz sevgilinize 2015’te oldukça anlamlı bir hediye vermek istemez misiniz? Romantikliğinden hiçbir şekilde taviz vermek istemeyenler bu ürünleri gördüklerinde “Tam da aradığım hediyeler” tepkisini vermeden edemeyecekler. Romantikliğe sınır biçilmez. El elden üstündür ve romantikliğinize her geçen sene romantiklik katmanız mümkündür. Sevgilinize alacağınız yılbaşı hediyeleri ile yakın  bir dostunuza alacağınız hediye birbirinden farklı olmalı öyle değil mi? O zaman araştırmaya koyulmalı ve sevgiliniz için içinde aşkı barındıran en nadide hediyeyi seçmelisiniz. Sevgiliye hediye edilmeye layık en duygu dolu ürünler işte karşınızda!

Romantik Yılbaşı Hediyeleri

 

Kalp Kutuda Kişiye Özel Çikolatalar – 16 Adet

sevgiliye-ozel-yilbasi-hediyeleri-tavsiyesi-1

 

İçinde 16 adet, ambalajında sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafın ve yazılmasını istediğiniz mesajın yer alacağı çikolataların bulunduğu kalpli kutu, sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi hissettirecek..

Ürün detayları için tıklayın.

 

Her Güne Bir Mesaj Kavanozu – Sevgiliye 365 Aşk Mesajı

sevgiliye-ozel-yilbasi-hediyeleri-tavsiyesi-2

 

Her sevgili sevildiğini bilmek ister.. Sizden sevgi sözcükleri duymak isteyen sevgilinize, içinde 365 tane romantik cümlenin yer aldığı bu aşk kavanozunu hediye edebilirsiniz.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Kalbimin İçi Hediye Sepeti

sevgiliye-ozel-yilbasi-hediyeleri-tavsiyesi-3

 

İçinde 30 adet kalpli kağıtlara yazılı aşk sözcüğü, bir tane yapay gül ve süslü keselere konulmuş 4 adet çikolata bulunan bu hediye seçeneği sevgilinizin aklını başından alacak romantiklikte!

Ürün detayları için tıklayın.

 

Sevgiliye Özel Aşk Gazetesi

sevgiliye-ozel-yilbasi-hediyeleri-tavsiyesi-4

 

Aşkınızı gazetelere manşet yapmaya ne dersiniz? Yazılarını dilediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz ve sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafları ekleyebileceğiniz bu aşk gazetesi unutulmaz bir yeni yıl hediyesi olacak.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Mesajlı Kalp Rakamlı Duvar Saati

sevgiliye-ozel-yilbasi-hediyeleri-tavsiyesi-5

 

2015’in her saniyesini birlikte geçirmek istediğiniz sevgilinize bu duvar saatinden daha güzel bir hediye veremezsiniz. Rakamları, yazılmasını istediğiniz mesajlardan ve tasarımı da sevgilinizle çekildiğiniz fotoğraftan oluşacak bu duvar saati sevgilinize ne kadar değer verdiğinizi gözler önüne serecek.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Seni Seviyorum Demenin En Dolu Hali

sevgiliye-ozel-yilbasi-hediyeleri-tavsiyesi-6

 

Dolu dolu bir yılbaşı hediyesine kimse hayır diyemez. İçerisinde sevimli ayıcık, love story müzikli içinde çay bulunan kutu, anahtarlı not defteri, seni seviyorum mesajlı mum bulunan bu şık hediye kutusu senenin hediye olacak gibi gözüküyor..

Ürün detayları için tıklayın.

 

2014 Yılın En İyi Sevgili Sertifikası

sevgiliye-ozel-yilbasi-hediyeleri-tavsiyesi-7

 

2015 yılının sevgilisi sizin sevgiliniz olsun! Aşkı için yaptığı fedakarlık ve gösterdiği sevgi için, sevgilinizi yeni yılda en ilginç şekilde ödüllendirin. Üzerine istediğiniz yazıyı yazdırabileceğiniz bu sertifika sevgilinizin gurur kaynağı olmak için yeterli!

Ürün detayları için tıklayın.

 

Sevgililere Özel İsimli Fotoblok Çerçeve

sevgiliye-ozel-yilbasi-hediyeleri-tavsiyesi-8

 

Romantik beylerin ve bayanların dikkatine! Harfleri fotoğraflarınızdan oluşacak ve bu harflerle isimlerinizi yazdırabileceğiniz bu çerçeve sizce de fazlasıyla hem anlamlı hem  ilginç ( unutmadan hem de romantik ) bir hediye olmaz mı!

Ürün detayları için tıklayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir