Sevgiliye Özel Hediyeler

sevgiliye ozel hediyeler 6

Sizin için hayattaki en özel şeylerden biri elbette ki sevgilinizdir. Hayatınızdaki yeri de daha ayrı ve daha farklıdır. Bu kadar değer verdiğiniz ve sevdiğiniz insan için de yaptığınız her şey özel olmalı. Tıpkı ona vereceğiniz hediyeler gibi. Sevgiliye vereceğiniz hediyeler de son derece özel olmalı ve ona hitap etmeli. Sevgiliye özel hediyeler ile sevgilinizin mutluluğunu iki kat arttırabilirsiniz.

Sevgiliye hediye verirken dikkat edilecek hususlardan biri da hediye seçiminiz olacaktır. Hobilerine ya da ihtiyaçlarına göre vereceğiniz hediyeler, sevgiliniz için çok daha önem teşkil eder. Birbirinden özel sevgiliye hediyeler ile sevgilinizi çok daha özel hissettirmeye hazır olun!

Sevgiliye Özel Hediyeler ile Sevgilinizi Daha Özel Hissettirin

Kalbimin İncisi Kalp Yapboz

sevgiliye ozel hediyeler 1

Sevgilinizi incilerle süslemeye hazır olun! Çevresi inci resimleriyle süslü puzzle’ın tam ortasına sevgilinizin fotoğrafını basıyoruz ve ortaya harika görünümü bu puzzle çıkıyor. Sevgiliye özel hediye arıyorsanız Kalbimin İncisi Kalp Yapboz tam size göre.

 

Aşkım Uyudun mu İkili Yastık Seti

sevgiliye ozel hediyeler 3

Gece geç saatlerde mesajlaşan sevgililerin en büyük sorunu da uyuya kalan sevgilidir 🙂 Mesajlaşmanın en tatlı yerinde uyuyakalır ve biraz olsun sinirleri alt üst eder. Sevgilinin bu amansız hareketini esprili bir şekilde hediyeye vurabilirsiniz. Aşkım Uyudun mu İkili Yastık Seti de bu hediyelerden biri. Sevgilinize iyi bir mesaj yollamış da olacaksınız 🙂

 

Özel Deri Kutusunda Aksesuar Seti

sevgiliye ozel hediyeler 4

Kemer, cüzdan, ve anahtarlıktan oluşan aksesuar seti, erkek arkadaşınıza verilebilecek en özel hediyelerden biri. Takım halinde harika bir hediye olacak ve sevgilinizin hepsini ayrı ayrı çok sevecek. Özel deri kutusu da hediyenizin daha havalı olmasını sağlayacak.

 

Kollu Battaniye

sevgiliye ozel hediyeler 5

Önümüz kış ve sevgiliye özel hediyeler arıyorsanız Kollu Battaniye tam aradığınız hediye! Kollara geçirebilen bu battaniye ile sevgiliniz televizyon başında uyuya kalsa bile hiçbir zarar görmeyecek. Soğuk kış gecelerinin en büyük yardımcısı olacak olan Kollu Battaniye üzerine isterseniz isim ya da mesajınızı da yazdırabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Mangal Önlüğü

sevgiliye ozel hediyeler 6

Sevgilinizin eline mangalda kimse su dökemiyor mu? Siz de onun tam bir mangal ustası olduğunu mu düşünüyorsunuz? O halde Kişiye Özel Mangal Önlüğü ile sevgilinizin bu başarısını ödüllendirin! Bu önlük ile mangalın kralının kim olduğunu herkes öğrenecek ve ona göre davranacak 🙂 Mangalların vazgeçilmez ismi sevgiliniz de bu hediyenize bayılacak.

 

Kişiye Özel Facebook Sertifikası

sevgiliye ozel hediyeler 7

Facebook’ta çok zaman geçiren bir sevgiliye mi sahipsiniz? O halde Kişiye Özel Facebook Sertifikası tam sevgilinize göre bir hediye olacak! Sevgiliye hediye olarak verilebilecek en ilginç hediyelerden biri olan Kişiye Özel Facebook Sertifikası ile sevgiliniz de bu durumun farkına varacak.

 

Yokluğunda Her Gün Bir Yıl Gibi Ahşap Duvar Saati

sevgiliye ozel hediyeler 8

Sevgilinizin yokluğunda her gün size de bir yıl gibi geçiyor değil mi? Tabi, hasretlik zor.. Hele bir de aşıksanız daha da zor. Sevgilinize olan özleminizi Yokluğunda Her Gün Bir Yıl Gibi Ahşap Duvar Saati ile gösterin.. Rakam bölümlerinde ay isimleri yazan bu saat ile sevgiliniz ne kadar özlendiğini anlayacak.

 

50 Dilde Seni Seviyorum Çikolatası

sevgiliye ozel hediyeler 2

Aşkınızı anlatmaya sade bir “Seni seviyorum” yetmiyor mu? O zaman bunu 50 dile çevirmeye ne dersiniz? İçinde tam 50 adet çikolata bulunuyor ve çikolataların üzerinde de 50 farklı dilde seni seviyorum yazıyor. Size tek bir dil yetmiyorsa, 50 Dilde Seni Seviyorum Çikolatası yeter 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir