Sevgiliye İlginç Hediyeler

sevgiliye ilginc hediyeler 3

Sevgiliniz, biricik aşkınız için aradığınız tarzda bir hediye arıyor ama bulamıyor musunuz? Peki neden aramalarınıza bir son vermiyorsunuz? Sizi hem zaman kaybından hem de cebinizi fazla zorlamayacak ilginç hediyeler ile tanıştıralım. Sevgiliye ilginç hediyeler ile sevgilinizi hem şaşırtabilir hem sevindirebilirsiniz. Daha önce hiçbir yerde görmediğiniz sevgiliye hediyeler, sevgilinizi de kendini özel hissetmesini sağlayacak. Hem romantik hem de ilginç hediyeler ile ne kadar farklı bir mizah anlayışınız olduğunu kanıtlayın!

En Farklı Sevgiliye İlginç Hediyeler

Topuklu Ayakkabı Çakmak

sevgiliye ilginc hediyeler 1

Hemen her kadın topuklu ayakkabı hayranıdır ve topuklu ayakkabı almak için de ciddi harcamalar içine girerler. Özellikle özel davetlerde hangi topuklu ayakkabısını giymeye karar veremeyeceği gibi, elbisesini de ayakkabısına göre seçer. Siz de topuklu ayakkabı sevdalısı bir sevgiliye sahipseniz ve ona daha ilginç hediye vermek istiyorsanız Topuklu Ayakkabı Çakmak’ı seçebilir, sevgilinizi şaşırtabilirsiniz. Emin olun ki bu çakmakları da en az topuklu ayakkabı kadar çok sevecek 🙂

 

Saç Dalgalandırma Aparatı

sevgiliye ilginc hediyeler 2

Sevgiliniz neden sürekli kuaföre gitmek zorunda kalsın ki? Ona Saç Dalgalandırma Aparatı hediye ederek kuaföre olabildiğince az gitmesini sağlayabilirsiniz. Sevgilinizin hem zamanını hem de parasını kurtarmanın yanı sıra bu güzel hediyenin de sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Kısmetimsin Merhem

sevgiliye ilginc hediyeler 3

Sevgilinizin kısmetiniz olduğunu mu düşünüyorsunuz? O halde bunu ona belli edin! Sevgilinize bunu belli etmenin en tatlı yolu da Kısmetimsin Merhem’den geçiyor.. Sevgiliye ilginç hediyeler ve aynı zamanda romantik hediyeler vermek istiyorsanız, Kısmetimsin Merhem harika bir seçenek. Hem kutu hem de tüp üzerine sevgilinizin ismini yazdırabilirsiniz. İçindeki leziz çikolata da sevgilinize en büyük ödül olacak.

 

Makaron Yapma Seti

sevgiliye ilginc hediyeler 4

Evinde ilginç tatlar yapmayı seven sevgiliniz için Makaron Yapma Seti güzel bir hediye olacak. Özellikle bayan sevgiliye hediye olarak verilebilecek Makaron Yapma Seti’nden siz de faydalanabilirsiniz 🙂 Sevgilinizin elinden çıkan makaronları yemek sizce de harika bir fikir değil mi?

 

Poşet Çayı Süzen Kupa Bardak

sevgiliye ilginc hediyeler 5

Çay içmeyi seven sevgiliye hediyeler alternatifleri arasındaki en güzel hediyelerden biri. Poşet Çayı Süzen Kupa Bardak, poşet çay içmenin tek zorluğunu da ortadan kaldıracak! “Bu poşeti nereye koysam?” düşüncesi tarih olacak! Poşet Çayı Süzen Kupa Bardak’ın özel bölümü sayesinde poşet çayı hem oraya koyabilir hem de rahatlıkla süzebilirsiniz.

 

Baykuş El Isıtıcısı

sevgiliye ilginc hediyeler 6

Soğuk kış günleri gelmeden sevgilinize vereceğiniz hediyeyi seçmenizde fayda var. Bu da ilginç hediyelerden biri olan Baykuş El Isıtıcısı olabilir. Soğuk kış günlerinde sevgilinizin ellerinin üşümesini önleyebilir, yanında olmasanız bile ellerini ısıtmayı başarabilirsiniz. Bu da sizin ne kadar mükemmel bir sevgili olduğunuzu gösteriyor!

 

Kalp Yumurta Kalıbı

sevgiliye ilginc hediyeler 7

Romantik bir kahvaltıya ne dersiniz? Siz yapmasanız bile sevgiliniz kendi kendine bu romantikliği yaşayabilir.. Kalp Yumurta Kalıbı, kahvaltı keyfini daha keyifli hale getirecek.

 

Kişiye Özel Benzinli Kibrit

sevgiliye ilginc hediyeler 8

Bu zamana kadar gördüğünüz en ilginç kibriti görmeye hazır mısınız? Üstelik benzinle çalışan kibrit! Kişiye Özel Benzinli Kibrit, sadece benzinle çalışıyor ve tam 1000 çakmaklık ömrü var. Bu ilginç hediyenin üzerine sevgilinizin ve kendi adınızın baş harflerini yazdırabilir, hediyenizi daha özel kılabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir