Sevgiliye Hediyeler

sevgiliye hediyeler 2

Sevgiliye hediyeler seçeneklerinden hem erkek hem de bayan için en güzel ve en romantik hediye seçeneklerini burada bulabilir, sevgilinize küçük sürprizler yapabilirsiniz. Sadece ufak bir hediye ile de sevgilinizi mutlu edebilir, aşkınızı yeniden canlandırabilirsiniz. Romantik sevgiliye hediyeler ile aksesuarlardan oluşan bu hediyeler, sevgilinizin de çok hoşuna gidecek. Bakın, seçin ve alın. En güzel sevgiliye hediyeler ile sevgilinizi tekrar tekrar mutlu edin!

 

Ofset Ahşap Çerçeve

sevgiliye hediyeler 1

Tam 14 adet fotoğraf sergileyebileceğiniz bu çerçeve, sevgilinizle olan en güzel fotoğraflarınız için harika bir hediye. Sevgilinizin ofisinde ya da odasında severek kullanacağı Ofset Ahşap Çerçeve, tüm hayran bakışları üstünde toplayacak 🙂

 

Mesajlı Kalp Rakamlı Duvar Saati

sevgiliye hediyeler 2

Aşkınızı ifade eden en romantik saat ile tanışmaya hazır mısınız? İşte karşınızda Mesajlı Kalp Rakamlı Duvar Saati! Her bir saat bölümü kalpten oluşan bu duvar saatinin bu bölümlerine de 50 karaktere kadar da aşk notlarınızı yazdırabilirsiniz. Sevgilinize her saat başı ne kadar romantik bir sevgili olduğunuzu bu şekilde kanıtlayın!

 

Bitanem Kolye

sevgiliye hediyeler 3

14 ayar altından kaplanan bu kolyeye sevgiliniz bayılacak. Kolye takmayı seven sevgilinize Bitanem Kolye’yi hediye ederek kalbini bir kez daha çalabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Mesajlı Lazer İşleme Ferman

sevgiliye hediyeler 4

Aşka bir türlü doymayan, sevgilisine olan aşkını her gün ilan etmek isteyenlere harika bir ürün daha! Romantik sevgiliye hediyeler seçenekleri arasında Kişiye Özel Mesajlı Lazer İşleme Ferman, sevgilinizi hem şaşırtacak hem de aşkınızı en içten şekilde hissetmesini sağlayacak. 300 karaktere kadar sevgilinize olan duygularınızı yazdırabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Mat Metal Köstekli Cep Saati

sevgiliye hediyeler 5

Nostaljiden ve antika eşyalardan hoşlanan sevgiliniz için mükemmel bir hediye seçeneği! Kişiye Özel Mat Metal Köstekli Cep Saati üzerine sevgilinizin de ismini yazdırabilir, hediyenizi daha özel kılabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Aşk Raporu

sevgiliye hediyeler 6

Biricik sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi Kişiye Özel Aşk Raporu ile gösterin. Tüm duygularınızı bu rapor üzerine yazdırabilir, sevgilinizi duygulandırabilirsiniz.

 

Çiftlere Özel Bardak Altlıkları

sevgiliye hediyeler 7

Sevgilinizin ofisinde de evinde de severek kullanacağı sevgiliye hediyelerden biri. Bu şık bardak altlığı seti ile her an sevgilinizin yanında olacak, aşkınızı daha da arttıracaksınız. Bir bardak altlığına sevgilinizin, diğerine de kendi ismini yazdırabilirsiniz.

 

Aksesuar Seti – Özel Deri Kutusunda İkili Siyah Set

sevgiliye hediyeler 8

Her erkeğin hoşuna gidecek harika bir set! Kemer ve cüzdandan oluşan deri set, erkek arkadaşınıza verebileceğiniz en iyi sevgiliye hediyelerden biri. Bu aksesuar setini de sevgiliniz severek kullanacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir