Sevgiliye Anlamlı Hediye Alternatifleri

sevgiliye anlamli hediye alternatifleri 5

Sevgiliye hediye almadan önce, alacağınız hediyeye büyük özen gösterdiğinizi biliyoruz. Bu neden dolayı da sevgiliye hediye edilebilecek en anlamlı hediye alternatiflerini siz çifte kumrular için belirledik 🙂 Bu anlamlı hediyelerden herhangi birini sevgilinize rahatlıkla hediye edebilir, ilişkinize yeni bir heyecan katabilirsiniz.

 

Her Güne Bir Mesaj Kavanozu

sevgiliye anlamli hediye alternatifleri 1

İçinde 365 adet aşk notu bulunan Her Güne Bir Mesaj Kavanozu, sevgiliniz için en anlamlı ve en özel hediyelerden biri olabilir. Her gün yeni bir aşk notu ile sevgiliniz sevildiğini her an hissedecek. Sipariş vermek için tıklayın.

 

Kalp Kutuda Kişiye Özel Çikolatalar

sevgiliye anlamli hediye alternatifleri 2

Çikolata seven sevgilinize verebileceğiniz tatlı mı tatlı hediyelerden biri. Her çikolata üzerine sevgilinizle olan bir fotoğrafı bastırabilir, sürprizinizi daha da anlamlandırabilirsiniz. Şık kalp kutusu da hediyeniz için büyük bir artı. Sipariş vermek için tıklayın.

 

Çok Seviyorum Aşk Drajeleri

sevgiliye anlamli hediye alternatifleri 3

Çok Seviyorum Aşk Drajeleri, sevgilinize aşkınızı göstermenin en tatlı yollarından biri. İçinde tatlı mı tatlı renkli drajeler bulunan aşk drajeleri, sevgilinizin de severek yiyeceği bir hediye olacak. Kutu üzerini ve içini de tamamen sizin kelimeleriniz belirleyecek. Sipariş vermek için tıklayın.

 

Kişiye Özel Aşkımız Solmasın Yastık

sevgiliye anlamli hediye alternatifleri 4

Aşkınız hiç solmasın istiyor ve bunu da sevdiğinize romantik bir hediye ile göstermek istiyorsanız, Kişiye Özel Aşkımız Solmasın Yastık tam aradığınız hediye olabilir! Fotoğraf bastırıp, mesajınızı yazdırabileceğiniz bu yastık ile romantik sevgili sınırlarını zorlayabilirsiniz 🙂 Sipariş vermek için tıklayın.

 

Fotoğraflı Kalp Anahtarlık

sevgiliye anlamli hediye alternatifleri 5

Sevgilinizle olan en güzel fotoğrafınızı yollayın, bu güzel anahtarlığa sahip olun. Fotoğraflı Kalp Anahtarlık, sevgilinizin asla yanından ayırmak istemeyeceği aksesuarlardan biri olacak. Sipariş vermek için tıklayın.

 

Kişiye Özel Mesajlı Lazer İşleme Ferman

sevgiliye anlamli hediye alternatifleri 6

Aşkınızı ferman ile duyurun! Kişiye Özel Mesajlı Lazer İşleme Ferman’ı sevgilinize yollayarak hem anlamlı hem de ilginç bir hediye verebilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın.

 

Mesajlı Kalp Rakamlı Duvar Saati

sevgiliye anlamli hediye alternatifleri 7

Rakam yerlerinde kalp bulunan bu romantik duvar saati, sevgilinizi tam anlamıyla şoke edecek. Her kalp içine de ayrı ayrı duygularınızı yazabilir ve sevgilinizi aşka boğabilirsiniz. Her saat başına özel aşk notları, sevgilinizi çok daha mutlu edecektir. Sipariş vermek için tıklayın.

 

Taşlı Sonsuzluk Kolye

sevgiliye anlamli hediye alternatifleri 8

Taşlı sonsuzluk kolye, hem aşkınızın sonsuz olduğunu gösterecek hem de sevgilinize unutulmaz bir hediye olacak. Sevgiliye hediye olarak verebileceğiniz Taşlı Sonsuzluk Kolye, tüm kadınların beğenerek takacağı kolye modellerinden biri. Sipariş vermek için tıklayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir