Sevgiliye Alınabilecek Hediyeler

sevgiliye alinabilecek hediyeler 7

Sevgiliye alınabilecek hediyeler konusunda bir türlü karar veremediyseniz ve hala sevgiliniz için en güzel hediyeye karar veremediyseniz, size en güzel sevgiliye hediye seçeneklerini sunuyoruz. Erkek sevgiliye hediyeler ve bayan sevgiliye hediyeler ile hiçbir zorlanma yaşamadan hediyelerinizi rahatlıkla seçebilir, sevdiğinizi gönlünü yeniden fethedebilirsiniz.

İlginç, romantik ve farklı sevgiliye hediyeler, ilişkinize ufak da olsa yeni heyecanlar katacak. Sevgilinize alınabilecek hediyeler, sevdiğiniz için en özel hediyeler olacak.

Sevgiliye Alınabilecek Hediyeler

Sevgiliye Özel Fotoğraflı Ahşap Tepsi

sevgiliye alinabilecek hediyeler 1

Sevgiliye hediye olarak dekoratif bir hediye düşünüyorsanız, verebileceğiniz en özel hediyelerden biri de Sevgiliye Özel Fotoğraflı Ahşap Tepsi. İstediğiniz fotoğrafı bastırabileceğiniz, isim ve mesajınızı da yazdırabileceğiniz bu şık tepsi, sevgilinizin en değerli dekoratif eşyalarından biri olacak.

 

Mesajlı Çikolatalar

sevgiliye alinabilecek hediyeler 2

Aşkınızı anlatmanın en tatlı yollarından biri.. Mesajlı çikolatalar ile sevgilinizin hem gönlüne hem midesine hitap edin. İster kişiye özel ister de kendi yazılarından oluşan seçeneklerden seçerek sevgilinize ufak bir sürpriz yapabilirsiniz

 

Kişiye Özel Triko Örme Battaniye

sevgiliye alinabilecek hediyeler 3

Soğuklar bastırmadan sevgiliniz için önleminizi almakta fayda var. Üstelik böyle şık ve romantik bir önlem.. Kişiye Özel Triko Örme Battaniye, sevgilinizin vazgeçemeyeceği eşyalarından biri olacak ve tüm kış boyunca sevgilinizin üşümemesini sağlayacak. Üzerine kendi ve sevgilinizin ismini yazdırabileceğiniz Kişiye Özel Triko Örme Battaniye, sevgiliye alınabilecek hediyeler kategorisinin de en güzel ürünlerinden biri.

 

LOVE Fotoğraf Çerçevesi

sevgiliye alinabilecek hediyeler 4

Sevgilinizle olan en güzel fotoğraflarınızı LOVE Fotoğraf Çerçevesi’nde saklamak istemez misiniz? 4 adet fotoğraf saklayabileceğiniz bu çerçeve, sevgilinizin de hoşuna gidecek en güzel hediyelerden biri.

 

Klaket Fotoğraf Albümleri

sevgiliye alinabilecek hediyeler 5

Sinema hayranı sevgilinizin hoşuna gidebilecek özel hediyelerden biri. Klaket Fotoğraf Albümleri de en güzel fotoğraflarınızı saklayabileceğiniz ilginç bir fotoğraf albümü. Sinema ile ilgilenen sevgilinizi de bu hediyenizi çok beğenecek.

 

Özel Deri Kutusunda Aksesuar Set

sevgiliye alinabilecek hediyeler 6

İçinde kemer ve cüzdan bulunan Özel Deri Kutusunda Aksesuar Set, erkek sevgiliye hediyeler için mükemmel bir tercih olacaktır. Bu tarz deri aksesuarları seven her erkeğin severek kullanacağı hediye setlerinden biri.

 

Textposter

sevgiliye alinabilecek hediyeler 7

Yazacağınız kelimeler sevgilinizle olan portrenizi oluştursun! Son derece romantik ve ilginç hediyelerden biri olan Textposter, sevgiliye hediyeler olarak verilebilir. Sevgilinizin de bu romantik sürpriz karşısında etkilenmemesi mümkün değil 🙂

 

Fotoğraflı Işıklı Anahtarlık

sevgiliye alinabilecek hediyeler 8

Erkek sevgiliye hediye seçeneklerinden biri daha. Bu şık anahtarlık, erkek arkadaşınızın en sevdiği aksesuarlardan biri olacak. Fotoğraflı Işıklı Anahtarlık içine özel lazer yöntemi sayesinde sevgilinizin fotoğrafı işleniyor ve ortaya bu büyüleyici görüntü çıkıyor. Dilerseniz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir