Sevdiklerinize Özel Hissettirecek Hediyeler

Happy-woman-Fotolia_12331389_Subscription_XXL

Özel olduğunu hissetmek bambaşka bir şeydir. Herkes, sevdikleri tarafından böyle hissettirilmek ister. Bu sevdiğimiz kişiden tutun, sevgilerinden en çok emin olduğumuz anne babalarımız için bile geçerlidir.  Onlar tarafından sürekli şımartılmak isteriz. En çok bizi sevdiklerini gördükçe de mutluluğumuz katlanır, büyür gider.  Etrafınızda sizin tarafınızdan ilgi görmeye meraklı, canınızdan çok sevdikleriniz için hediye almayı düşünüyorsanız bu hediyeler tam size göre. Düşünmüyorsanız da en kısa zamanda harekete geçmenizi tavsiye ediyoruz.:) sadece onlara özel olan bu kişiye özel hediyeler ile hayatınızdaki yerini bir kez daha anlamalarını sağlayacaksınız.

1-)Ben Avukatım Beyaz Kupa;

sevdiklerinze_ozel_hissettirecek_hediyeler (9)

Avukat olan arkadaşınıza, eşinize dostunuza hediye edebileceğiniz çok özel bir hediye. Ayrıca başka meslekler için olanlarını incelemenizi de tavsiye ediyoruz.

Ürün detayları için tıklayınız.

 

2-)Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Saat;

sevdiklerinze_ozel_hissettirecek_hediyeler (8)

Sevdiklerinize hediye olarak seçebileceğiniz sadece ona özel bir saat. Üzerine en güzel anlarınızın fotoğrafını ve ismini ekleyerek, onu çok mutlu edebilirsiniz.

Ürün detayları için tıklayınız.

 

3-)Kişiye Özel Altın Kaplama Kol Düğmesi;

sevdiklerinze_ozel_hissettirecek_hediyeler (7)

Altın kaplama, üzerinde baş harflerin yazılı olacağı bu kol düğmeleri, babanıza, eşinize, dostunuza gönül rahatlığıyla hediye edebileceğiniz şık ve anlamlı bir hediye.

Ürün detayları için tıklayınız.

 

4-)Sevgiliye Özel Ahşap Çerçeve Hediye;

sevdiklerinze_ozel_hissettirecek_hediyeler (6)

Mutlu anlarınız en anlamlı haliyle saklansın istiyorsanız, üzerinde isimlerinizin yazılı olacağı bu ahşap çerçeveler, sevdiklerinize kendini çok özel hissettircektir.

Ürün detayları için tıklayınız.

 

5-)Sevgiliye Özel İsim Yazılı ve Fotoğraf Baskılı Mouse Pad;

sevdiklerinze_ozel_hissettirecek_hediyeler (4)

Sevdiklerinize sıra dışı bir hediye almak isteyenlere özel mouse pad ile mutluluk her zaman sevdiklerinizin elinin altında olacak ve onların bu hediyeyi aldıklarındaki şaşkınlık ve mutluluklarını şimdiden tahmin edebiliyoruz.:)

Ürün detayları için tıklayınız.

 

6-)Kişiye Özel Film Afişi;

sevdiklerinze_ozel_hissettirecek_hediyeler (5) 

Aşkınız ya da aile hayatınız film olsun istemez miydiniz? Sevdiklerinizle birlikte çekilen bir fotoğrafınızı en güzel haliyle afiş olarak sevdiklerinize sunduğunuzda mutluluktan uçacağına eminiz.

Ürün detayları için tıklayınız.

 

7-)Kişiye Özel – Körüklü Telefonluk & Notluk & Kartlık;

sevdiklerinze_ozel_hissettirecek_hediyeler (2)

Üzerine isim soy isim ve baş harfinizi yazdırabileceğiniz deri notluk..İş bilgilerinizi toparlayabileceğiniz yanınızdan hiç ayıramayacağınız bir hediye seçeneği olarak sizleri bekliyor.

Ürün detayları için tıklayınız.

 

8-)Sevgiliye Özel Harf Aynası;

sevdiklerinze_ozel_hissettirecek_hediyeler (1)

Birbirine geçmiş iki kalp tasarımlı ayna içine sizin ve sevgilinizin isim baş harlerinizi ve kalpleri bir araya getirerek onu çok mutlu etmeyi bekliyor.

Ürün detayları için tıklayınız.

 

9-)Ahşap Kutusunda 2li Kalem Takımı;

sevdiklerinze_ozel_hissettirecek_hediyeler (3)

Üzerinde sevdiğinizin isminin yazılı olduğu ahşap kutunun içinde yine isim yazılı ahşap kaplama bir kalem, sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz, ideal bir hediye seçeneği olacaktır.

Ürün detayları için tıklayınız.

 

10-)Fotobaskılı Kalp Bardak Altlıkları;

sevdiklerinze_ozel_hissettirecek_hediyeler

Sevdikleriniz, çayını kahvesini içerken her daim en güzel hatıralarını anımsasın diye, ona alacağınız bu özel baskılı bardak altlıkları onları çok mutlu edecektir.

Ürün detayları için tıklayınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir