Sevdiklerinize En Makara Kupa Bardaklar

ben_sarhos_degilim_baskili_sihirli_kupa_390179

Bazen bir fincan çay içimizi ısıtır, büyük işler için bizi motive eder ya da sinirli bir andan direk huzura geçmemizi sağlar. Millet olarak da düşünecek olursak çayın, kahvenin ayrı bir yeri vardır. “çay demlendi” sözü kadar bizi mutlu eden çok az şey vardır mesela:)

Günlük hayatımızdaki çay, kahve kadar, bunların içildiği kupa ya da bardaklar da önemlidir. Sevdiklerinize ya da kendinize küçük bir jest yaparak çay keyfinize keyif katabilirsiniz.:) Hem esprili hem eğlenceli bu kupalar, hayatınıza ve içeceğinize tat getirmeye geliyor.:)

1-)Keep Calm and Kalk Bana Bi Çay Koy Sihirli Kupa;

keep_calm_and_kalk_bana_bi_cay_koy_sihirli_kupa_421638

 

Çabuk sinirlenen bir toplumuz. Yapımızda var ve ne hikmetse bir çay içince geçen bir sinir sistemi sendromumuz var.:) Bu yüzden bize hitap eden anlamlı, ilginç ve eğlenceli bir kupa bardağı olan bu sihirli kupa, sevdiklerinizi sakinleştirirken, neşe verecektir.

Ürün detayları için tıklayınız.

 

2-)Sizin İçin Annenin Tanımı Nedir  Kupa Bardak;

kisiye_ozel_beyaz_kupa_-_sizin_icin_annenin_tanimi_nedir_412847

Bu anneler gününde annenize harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Sizin için annenin tanımı nedir? İster komik, ister hüzünlü tüm maddeleri bu kupanın üzerine sıralayabilirsiniz.

Ürün detayları için tıklayınız.

3-)Metrobüs İnsanları Beyaz Kupa Bardak;

metrobus_insanlari_beyaz_kupa_bardak_423796

 

Büyük şehirde yaşamanın zorluklarından olan metrobüs yolculuğu, her gün yeni çılgınlar üretirken, mağduriyetleri karşısında yılmayan profesyoneller de yetiştirmektedir. Etrafınızdaki en profesyonel metrobüs çılgınına alacağınız, takdire şayan bir hediye seçeneği olarak bu kupa sizleri bekliyor.

 

Ürün detayları için tıklayınız.

 

4-)En Baba İzleyici Sihirli Kupa;

 

en_baba_izleyici_sihirli_kupa_-_kisiye_ozel_hediye_415416

Babanız dizileri sık takip eden birisi ise işte babanıza göre hediye edebileceğiniz şık bir kupa.:) Kendinizin de iyi bir dizi takipçisi olduğunu düşünüyorsanız bu kupa sizin de çok işinize yarayacaktır.

 

Ürün detayları için tıklayınız.

5-)Çay Yoksa İş Yok Sihirli Kupa Bardak;

cay_yoksa_is_yok_sihirli_kupa_bardak_422608

 

İş yerinde en büyük motivasyonu çay olanlar için, bu kupa grev aracı görevi görüyor. Hem eğlenip hem kendi protestonuzu yapabileceğiniz bu kupa ile, hem eğlenecek hem eğlendireceksiniz.

 

Ürün detayları için tıklayınız.

6-)Ben Sarhoş Değilim Baskılı Sihirli Kupa;

ben_sarhos_degilim_baskili_sihirli_kupa_390179

 

Ben Sarhoş Değilim Baskılı Kupa Üzerinde ben sarhoş değilim yazısı bulunan ve şirin bir sarhoş figürü bulunan harika bir tasarıma sahip ilginç hediye vermek isteyenler için tasarladığımız çay kahve kupası olarak sevdiklerinizi mutlu etmeyi bekliyor.

 

Ürün detayları için tıklayınız.

 

7-)Bay ve Bayan Her Zaman Haklı Kupa Bardak;

 

bay_ve_bayan_her_zaman_hakli_kupa_bardak_beyaz_kupa_2li_set_426383

 

Bazılarına “tamam sensin! Pekala, sen haklısın” demek yerine bir fincan çay demlemek istemez miydiniz? Her daim elinizin altında bulunan bu kupa bardaklar, sevdiğinizin de inadını kıracaktır.

 

Ürün detayları için tıklayınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir