“Seni Seviyorum” Demenin Sevgiliye Hediye Hali

seni-seviyorum-demenin-sevgiliye-hediye-hali-5

İki kelimeden oluşan “Seni seviyorum” cümlesine karşılık gelecek hediyeyi bulmak aslında düşündüğünüz kadar kolay değil.. Eğer kız arkadaşınıza sürpriz yapacaksanız alacağınız hediyede ince eleyip sık dokumanızda fayda var. Çünkü kadınlar romantiklik konusunda oldukça hassastırlar. Romantik olamadığını düşünen beyleri bile fazlasıyla romantik hale getirecek bu hediye önerileri kadınların fazlasıyla hoşuna gidecek. Size verebileceği en güzel şey olan saf sevgisini sunan sevgiliniz elbette hediyelerin en güzelini hak ediyor.. Aşkınıza level atlatacak en güzel hediye fikirlerimiz karşınızda!

Sevgiliye Özel En Anlamlı Hediye Önerileri 

 

I Love You Yastıkları – Çiftlere Özel

seni-seviyorum-demenin-sevgiliye-hediye-hali-8

 

Aynı  yastığa baş koymak istediğiniz sevgilinize seni seviyorum temalı çiftlere özel bu yastığı hediye etmeye ne dersiniz? Aşkınızı temsil edecek bu yastıklar sevgilinizle ayrılmaz bir bütün olduğunuzu gözler önüne serecek.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Seni Seviyorum Fotoblok Çerçeve

seni-seviyorum-demenin-sevgiliye-hediye-hali-7

 

Seni seviyorum harflerinin içine, sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafları yerleştirebileceğiniz bu fotoblok çerçeve evinizin en güzel köşesini kapacak gibi gözüküyor. “Seni seviyorum” demek hiç bu kadar anlamlı olmamıştı..

Ürün detayları için tıklayın.

 

Kişiye Özel Yılın Biricik Aşkı Sertifikası

seni-seviyorum-demenin-sevgiliye-hediye-hali-6

 

Sevgilinizi yılın biricik aşkı ilan etmemeniz için hiçbir sebebiniz yok öyle değil mi? Üzerine sevgilinizin fotoğrafını bastırıp üzerindeki metni dilediğiniz gibi değiştirebileceğiniz bu sertifika sevgilinizin alabileceği en anlamlı hediyelerden biri..

Ürün detayları için tıklayın.

 

Mesajlı Kalp Rakamlı Duvar Saati

seni-seviyorum-demenin-sevgiliye-hediye-hali-5

 

Rakamları içeriğini sizin oluşturacağınız kalplerden oluşan ve üzerinde sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafın yer aldığı bu duvar saati aşkınızı dile getirmenin en anlamlı hali… Sevgilinize hediye alırken romantikliğinizden bir şeyler kaybetmek istemiyorsanız bu saati çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Sevgiliye Hediye Sepeti – Güzeller Güzeli Sevgilime

seni-seviyorum-demenin-sevgiliye-hediye-hali-4

 

İçinde kalpli magnet, iki adet çikolata, kalpli mum, tarak-ayna seti, 30 adet aşk kokulu cümlelerin bulunduğu kalpli  ve peluş ayıcığın yer aldığı bu şık hediye kutusu sevgilinizin favorisi olacak.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Melek Sevgilime Hediye Kulesi

seni-seviyorum-demenin-sevgiliye-hediye-hali-3

 

Seni her şeyden çok seviyorum kutuları içerisinde kalp çikolata, bonbon çikolata, kalp mum, mabel çikolata, melek kolye ve ayna bulunmaktadır. Kırmızı tüle sarılıp gönderilen bu aşk kulesi düşman çatlatacak güzellikte!

Ürün detayları için tıklayın.

 

 

Seni Her Şeyden Çok Seviyorum – Magnet

seni-seviyorum-demenin-sevgiliye-hediye-hali-2

 

Sevimli mi sevimli bir hediye almak istiyorsanız üzerine sevgilinizle adınızı yazdırabileceğiniz bu magneti kaçırmayın! Centilmenliği anlatan bu magnet sevgilinizin de gönlünü çalacak..

Ürün detayları için tıklayın.

 

 

Kişiye Özel Kalp Puzzle – 97 Parça Yapboz Kadife Kalp Kutuda

seni-seviyorum-demenin-sevgiliye-hediye-hali-1

 

İşin içine romantiklik girecekse, kalp olmazsa olmaz! Kalp kutusuyla birlikte gönderilen, üzerine sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafı bastırabileceğiniz bu puzzle sevgilinizi fazlasıyla heyecanlandırıp meraklandıracak.. 🙂

Ürün detayları için tıklayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir