Romantik Sevgililer Günü Hediyeleri

romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-10

Aşkınızın kök salmasına sebep olan en güzel günlerden birisi de elbet sevgililer günüdür. Her çiftin 14 Şubat’a dair bir planı var, ya sizin? Sizden romantiklik bekleyen biricik sevgilinize unutamayacağı bir gün yaşatmak istiyorsanız iyi hazırlanmanızda fayda var. Şimdiden sevgililer gününde sevgilinizle ne tür etkinlikler yapabileceğinizin listesini oluştursanız iyi edersiniz. “Hiç romantik değilsin” yorumlarına maruz kalan beyler ve bayanlardan, “çok ince fikirlisin” iltifatları alan kişilere kadar herkes bu romantik fikirlerden fazlasıyla faydalanacak.

 

Sevgiliye Aşk Dolu Sevgililer Günü Hediyeleri

 

1-) Sevgilinizle doğaya yürüyün.. 

romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-1

Sevgililer gününde sevgilinizi şehir gürültüsünden uzak, bol oksijen soluyabileceğiniz Abant’a götürmeye ne dersiniz? Dinginliği ve görülmeye değer harika manzarasıyla aşkınızın duruluğuna eşlik edecek bu şehir, romantik bir sevgililer günü geçirmek isteyenlerin ilk durağı.

 

2-) Romantik not ve balonların olduğu unutulmaz sürpriz

romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-2

Kendi el emeğinizle sevgilinize unutamayacağı bir gün yaşatmak istiyorsanız, romantik kalpli balonların ucuna en özel mesajları bağlayarak sevgilinizin odasını bu balonlarla donatabilirsiniz. İsterseniz kendi şişirebileceğiniz balonları tercih ederek, balonların içerisine de romantik kağıtlar iliştirebilirsiniz.

 

3-) Hünerlerinizi romantikliğinizle birleştirme zamanı!

romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-3

İnsanın kalbine giden yol midesinden geçer, diye boşuna dememişler! Mutfak işlerinde kendinize güveniyorsanız, kendi ellerinizle yapacağınız bu kalpli pizza sevgilinizi fazlasıyla etkileyecek bir sevgililer günü hediyesi olacak.

 

4-) Odadaki aşk köşesi

 

romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-4

Sevgilinizin odasının bir köşesini aşk köşesi ilan etmek harika fikir! Birlikte çekildiğiniz fotoğraflardan ve sevgiliniz için yazacağınız romantik kağıtlardan duvarda kalp şekli oluşturarak, sevgilinize daha önce yaşamadığı bir mutluluk yaşatabilirsiniz.

 

5-) Melek Sevgilime Hediye Kulesi

romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-7

Katlarında sırasıyla ( yukarıdan  aşağıya doğru ) draje çikolata, Mabel çikolata, kalpli mum ve ayna-melek kolye- iki adet kalpli çikolatanın yer aldığı bu hediye kulesi sizi senenin en romantik insanı yapmaya geliyor.

 

6-) Sevgilinize çok iyi gelecek spa masajı

 

romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-5

Sevgilinizin huzuru her şeyden önemli.. İş yoğunluğu sebebiyle fazlasıyla stres altında olan sevgilinize, spa masajı seansı hediye ederek sevgililer gününde tüm stresini atmasını sağlayabilirsiniz.

 

7-) Unutulmaz bir uçuş turu

romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-9

Günlük yapacağınız seyahatlarin ilişkinize çok iyi geleceği hiç aklınıza gelir miydi? Meselâ İstanbul’u daha önce kuş bakışı görmediyseniz, sevgilinizle kısa bir uçuş turu düzenleyebilirsiniz.  Uçuş aktiviteleri her şehirde bulunmaktadır.

 

8- ) Bir tek size özel sinema salonu 

romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-6

Romantik bir filmin etkileyemeyeceği kimse yoktur. Sevgililer gününde bir güne mahsus olarak sevgiliniz için sinema salonu kapattırın ve sevgilinizin en sevdiği filmi bu salonda başbaşa izleyin. Romantik biri olmak, sevgililer gününde kanınızın son damlasına kadar mücadele etmenizi gerektirir 🙂

 

9-) Sevgilime Özel Aşk Gazetesi 

 

romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-8

Üçüncü sayfa haberi olmaya layık, masallara konu olacak bir aşk yaşıyorsanız, sevgilinize mutlaka “sevgilime özel aşk gazetesi” ürününden yaptırmalısınız. Üzerindeki metinleri dilediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz ve sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafı ekleyebileceğiniz bu gazete 14 Şubat’ın gözdesi olmaya geliyor.

 

10-) Villa Bosphorus’ta romantik bir akşam yemeği

romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-10

 

Üsküdar’da bulunan Villa Bosphorus romantik manzarasıyla tüm aşıkları büyülüyor. İki kişilik menüsü ortalama 250 TL olan Bosphorus, İstanbul aşığı olan çiftlerin en uğrak mekanlarından..

11-) Romantik notların romantik sunumu

romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-11

 

Eşinizin, sabah uyanıp banyoya elini yüzünü yıkamaya gittiğinde hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşmasını istemez misiniz? En romantik notları yazacağınız kağıtlardan, kalp şekli oluşturup sevgilinizi şaşırtabilirsiniz.

 

12-) Kişiye Özel Şarkılar – Aşk Şarkısı

romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-12

 

Hep başkalarına yazılan şarkılarda kendi aşkınıza dair benzerlikler aramaktan sıkıldıysanız neden kendi şarkınızı yaptırmıyorsunuz ki! İçinde sevgilinizin adının geçeceği, kişiye özel bir şarkı besteleterek siz de aşkınıza hitap eden en ideal şarkıyı bulmuş olacaksınız.

13-) El Yapımı Sevgi Dolu Hediye Paketi

 

romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-13

 

Aldığınız hediyeye romantik bir hediye paketi bulamadıysanız iş başa düştü demektir! Romantik hediye paketi yapamayacağınızı da kim söylemiş! Minik kalp desenlerinden oluşan bu hediye paketi her haliyle, aşk emek ister mesajını veriyor.

 

14-) Sevgiliye Hediye Sepeti – Romantik Sevgilime

romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-14

 

İçinde gecelik, iki adet isme özel şarap kadehi, kalp mumluk ve iki adet kalpli çikolata yer alan bu kırmızı kutu, romantik sevgililer günü hediyesi arayanların favorisi olacak.

 

15-) En romantik araba sevgilinizin arabası olsun! 

romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-15

Sabah işe giderken arabasına binecek olan sevgilinizin unutamayacağı bir sürprizle karşılaşmasına sebep olmaya var mısınız? Bu romantik kalpli notlar sevgilinizin güne sevgi dolu başlamasına vesile olacak.

 

16-) Love Fotoğraf Çerçevesi 

1

Love harflerinden oluşan bu fotoğraf çerçevesi, sevgilisine aşk dolu bir hediye vermek isteyenlerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.

 

17-) Romantik Kelebek Panosu

4

Kendi el becerinizi devreye geçirerek harika bir sevgililer günü hediyesi ortaya çıkarmak istiyorsanız, şimdiden romantik kelebek panosunu hazırlamaya koyulsanız iyi edersiniz.

18 -) I Love You Yastıklar

3

“Seni seviyorum” demek hiç bu kadar konforlu ve özel olmamıştı.. I love you baskılı, çiftlere özel olarak tasarlanmış bu yastık sevgililer gününün en çok konuşulan ürünü olacak!

 

19-) Yılın Sevgilisi Belgesi 

2

Üzerindeki metni dilediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz bu sertifikaya sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafı bastırabilirsiniz. 2015 yılında sevgilinizi “Yılın Sevgilisi” ilan etmenin keyfini çıkarın.

 

20-) Kelime Oyunu Çerçeve

5

 

Aranızda daha önce hiç kelime oyunu oynamayan var mı? Sevgilinize küçük ama romantik bir hediye vermek istiyorsanız love ve you kelimelerinin birleşiminden oluşacak böyle bir çerçeveyi kendi ellerinizle hazırlayabilirsiniz.

 

20 Comments

 1. sina

  20 Aralık 2014 at 09:14

  Sevgiliye romantik bir hediye olarak iki kişilik sinema salonu kapatmak gerçekten mükemmel bir hediye. Geçen sene sevgililer gününde sevgilim benim için kiralamıştı çok mutlu olmuştum. Bu sene yılbaşında da ben aynı planı yapmayı düşünüyorum. Bu yılbaşı herkes için aşk dolu geçer umarım

 2. Mehmet

  20 Aralık 2014 at 10:58

  Spa masajını bence kadınlar erkeklere sevgililer günü hediyesi olarak verebilir. Senelerin dırdırını 1 değil 5-10 seans ancak telafi eder. Spa masajı jestten de öte hakaret gibi sanki, ne bileyim bana öyle geldi 😀

 3. sertaç

  20 Aralık 2014 at 11:04

  listedeki hediyelerin çoğu zengin işi. diğerleri de pek sevgiliye verilecek hediyeler değil gibi. çok sıradan ve samimiyetsiz. şöyle öğrenci işi şeyler olsa daha güzel olur. biz öyle sevgilimiz için sinema salonu falan kapatamıyoruz.

 4. gökhan

  20 Aralık 2014 at 14:53

  Sertaç bende sevgilim için sinema salonu kapattım. Bu iki kişilik salonlar senin tahmin ettiğin gibi uçuk rakamlara değil gayet uygun rakamlara kapatılıyor. Ben çok zengin işi bir hediye görmedim açıkçası.

 5. melis

  20 Aralık 2014 at 14:54

  11. madde harika fikir. böyle bi fikri beğenmeyecek kadın olduğunu zannetmiyorum. Romantiklik sadece kadınlara yapılacak bir şey değil tabi, mavi kağıtlarla erkeklere de yapılabilir ama sanki böyle şeyler yapmak erkeklere daha çok yakışıyor gibi.

 6. sertaç

  21 Aralık 2014 at 09:00

  gökhan, söyler misin bana en ucuz sinema kaç liraya kapatılıyor? uçuk rakam anlayışın nedir mesela? 11. madde de çok demode oldu bence artık. artık daha farklı, daha yaratıcı şeyler bulmak lazım. internette bunlar gibi birçok şey görüyoruz. bir zaman sonra da “amannn, eskidi bunlar, herkes aynı şeyi yapıyor” diyorsun içinden. bence çok samimiyetsiz.

 7. gökhan

  21 Aralık 2014 at 09:04

  70 tl gibi bir rakama kapatabiliyorsun. Kusura bakma sevgili yapma lüksün varsa bunları karşılama lüksünde olacak. Ağlamayaksın burda.

 8. sertaç

  22 Aralık 2014 at 14:20

  senin dediğin arada olacak şeyler bence. ayrica iki kisilik sinema salonundan bahsetmiyorum ben. iki kisilik sinema salonu siradan olabiliyor. bu listede ise yarayan ya da yarayacak çok az madde var.

 9. Gülden

  26 Aralık 2014 at 13:53

  Sinema salonu kapatma muhabbeti de olay olmuş. Bırakın kim ne kapatıyorsa kapatsın size ne kardeş! 😀 Fikir hoşuna gitmediyse “ben sevgilime böyle bir şey yapmam” der geçer gidersin. Ne polemikçiniz. Emeğe saygı, ben beğendim fikirleri. Çoğundan da istifade edeceğim.

 10. Murat

  26 Aralık 2014 at 15:28

  Bunların çoğu maddiyat isteyen şeyler. Mesela spa masajı, sinema salonu kapatmak, akşam yemeğine götürmek… Ne bileyim fazlasıyla sosyetik geldi. Öyle kelebekli şeyler yapmakta bize göre değil erkek adam öyle şeylerle uğraşmaz kanaatimce. Ama farklılık isteyenler beğenebilir ben yapmam o ayrı dava.

 11. Gülden

  26 Aralık 2014 at 15:38

  Murat yine aynı muhabbeti yapmışsın neden erkek adama böyle şeyler yapmak yakışmasınmış.karizmanızı çizdireceksiniz diye sevgi gibi bir gerçeği yüreğinizin derinlerine gömüyorsunuz. Sürpriz yapınca kadınların şımaracağını düşünüyorsunuz sizde herhalde.eğer öyleyse çok yanlış düşünüyorsunuz.

 12. Murat

  27 Aralık 2014 at 10:23

  konu karizma falan değil Gülden, konu yapmacıklık. ben istemeye istemeye o romantikliği yapacaksam ne işe yarayacak ki. Ya da sen eşinin sana yapmacık davranmasına göz yumacak mısın? “ben mutlu olayım, eşim ne düşünüyorsa düşünsün” diyorsan o ayrı dava. İnsan sevgiyi hakikate has kılmalı, yapmacıklığa ya da gösterişe değil. Benim anlatmak istediğim de buydu, konuyu hemen saptırmışsın.

 13. Gülden

  27 Aralık 2014 at 15:30

  Murat efendi konuyu saptırmışsın diyorsun da yukarıda yorumun kabak gibi bağırıyor. Oraya “kelebekli şeylerle erkek adam uğraşmaz, bize ters” yazan ben değilim, yazdıklarınızı iyi okuyun. Konuyu saptıran varsa o da sizsiniz, pardon “kıvıran”… Neyse yap ya da yapma o sana kalmış ama emeğe saygı göstermek durumundasın “erkek adam böyle şeylerle uğraşmaz” diyerek bu tarz şeylerle uğraşan insanları kılıbık ilan etme hakkına sahip değilsiniz kanımca. Selametle!

 14. sertaç

  29 Aralık 2014 at 15:48

  normal zamanlarda içinden gelirse alırsın hediyeni. sevgililer günü sanki hediye almak zorunda olduğumuz bir gün gibi olduğu için yapmacık oluyor bence. aldığın hediye içinden geldiği için, kimse seni yadırgamasın diye oluyor. bu da gayet samimiyetsiz bence. sırf başkalarının ağız kokusunu çekicem diye, yadırganırım diye sevgililer gününde hediye almam. içimden gelirse o başka tabi..

 15. harun

  29 Aralık 2014 at 16:03

  abi ne kasıyosunuz ya gidin sevgiliye sertifika yaptırın siz de mutlu olun, sevgilinizde mutlu olsun.

 16. Melek

  29 Aralık 2014 at 17:18

  Scrabble oyununu 20. maddede ne hale getirmişler şaşırdım 😀 Bu kadarını da beklemiyorduk doğrusu. Ama güzel fikirmiş. Kelime oyunlarından hoşlananlara yapılabilecek bir şey.Eğlenceli olabilir. Paylaşım için teşekkür ederim, güzel fikir.

 17. Cihan Aksoy

  30 Aralık 2014 at 09:57

  Paylaşımların hepsi maddiyata dayanan şeyler değil bence.hem bu sizce de göreceli bir kavram değil mi? Neyin tartışmasını yapmışsınız anlamadım. Parası olan restorana götürür, sevgisini belli etmek isteyen de el emeğini kullanarak bir şeyler yapar. Çokta zor değil. Ama mühim olan racona ters felan deyip kestirip atmamak. Bu konuda Gülden’e katılıyorum, üzgünüm Murat.

 18. Nadir Doğan

  30 Aralık 2014 at 10:59

  Kişiye özel olarak bestelenen aşk şarkılarını herkes kendisi söylüyorsa benim evliliğim biter. O konuya detaylı bir açıklama getirilsin nasıl olacak, kim söyleyecek ya da besteyi kim yapacak 😀

 19. Didem Şanlı

  30 Aralık 2014 at 14:33

  Kadınlar çiçeklerden çok hoşlanır. En klasiği bi tane çiçek alın yeter. Böyle bin dereden su getirmenin bir alemi yok ki 🙁 Seviyorsan yapacaksın diyen arkadaşlar var, bana kalırsa seven kişi sevdiği kişiye bu kadar eziyet çektirip onu uğraştırmaz. Özellikle MADDİ açıdan!!!

 20. Songül Dağ

  30 Aralık 2014 at 18:55

  sevgililer günü, yıldönümü diye diye soyup soğana cevireceksiniz sevgililerinizi.Sevdiğinden emin ol yeter ne bu böyle kasıyorsunuz arkadaşım! Bi tek 13. madde hoşuma gitti onu da günlük hayatta kullanabilirim diye yani. Yoksa gereksiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir