Öğretmenler Gününe En Çok Yakışacak Kupa Modelleri

ogretmenler-gunune-en-cok-yakisacak-kupa-modelleri-5

Öğretmenler gününe son 3 gün kala, öğretmeniniz için sıradışı, emsali görülmemiş öğretmenler günü hediyesi almak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Öğretmeniniz her sabah sıcak çayını veya kahvesini yudumlarken, aldığınız hediyenin ne kadar harika olduğunu düşünüp duracak. Üzerine öğretmeniniz için aklınızdan geçen düşünceleri de yazdırabileceğiniz bu çok şık kupa bardaklarla öğretmeninizi çok mutlu edeceksiniz. Hem bu kupa bardakların sihirli olan modelleriyle öğretmeninizi şaşırtmayı da ihmal etmeyeceksiniz. Öğretmeninizi hem şaşırtacak hem mutlu edecek kupa modelleriyle karşınızdayız.

ogretmenler-gunune-en-cok-yakisacak-kupa-modelleri-1

 

Yeşil bir tahta üzerinde öğretmenler günü notunuz ve bu tahta fotoğrafı beyaz kupa bardak üzerinde. Öğretmenler gününde kullanışlı bir hediye almak istiyorsanız, öğretmene hediye beyaz kupa tam size göre.

 

Ürün detayları için tıklayınız.

 

ogretmenler-gunune-en-cok-yakisacak-kupa-modelleri-2

 

Öğretmeninizin sevimli tehditleri veya ne kadar çalışkan bir sınıf olduğunu size sürekli söylemesini, öğretmenler günü hediyesine dönüştürmeye ne dersiniz? Üzerinde öğretmeninizin fotoğrafı bulunan ve bu fotoğraf etrafında öğretmeninizin dilinden dökülen cümleler olan kupa bardak öğretmeninizi çok mutlu edecek.

 

Ürün detayları için tıklayınız. 

 

ogretmenler-gunune-en-cok-yakisacak-kupa-modelleri-3

 

Öğretmeniniz için esprili bir hediye almaya ne dersiniz? Beyaz kupa bardak üzerine öğretmenler gününe uyum sağlayacak bir karikatürü süblimasyon tekniği ile basıyor ve çok güzel bir öğretmenler günü hediyesine imza atıyoruz.

 

Ürün detayları için tıklayınız. 

 

ogretmenler-gunune-en-cok-yakisacak-kupa-modelleri-4

 

Sihirli kupalar ilk başta sıradan bir kupa bardak gibi görünse de, içerisine sıcak su konulduğunda hiç de sıradan bir kupa olmuyor. Üzerinde öğretmenler günü mesajınızın yazılı olduğu yeşil tahta sıcak suyla beraber gün yüzüne çıkıyor. Öğretmeniniz bu kupaya bayılacak.

Ürün detayları için tıklayınız.

 

 

ogretmenler-gunune-en-cok-yakisacak-kupa-modelleri-5

 

Öğretmenler gününe özel olarak üretilen harika bir kupa bardak.

 

Ürün detayları için tıklayınız. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir