Öğretmenler Günü Hediyesi Olmayı Hak Eden Ürünler

ogretmenler-gunu-hediyesi-olmayi-hak-eden-urunler-3

Şimdiden öğretmenler günü heyecanı sardı dört bir yanımızı 🙂 Siz de “Öğretmenime ne hediye alsam?“, “Öğretmenim alacağım hediyeyi beğenir mi?“, “Arkadaşlarım acaba ne hediye alacaklar?” gibi sorularla fazlasıyla meşgul olmaya başladıysanız heyecan had safhada demektir. Heyecanınızı yatıştırabilmeniz için de yapmanız gereken tek şey, öğretmeninize ne tarz hediyeler verebileceğiniz konusunda araştırmaya koyulmanızdır. Hediyelerin en güzelini de alsanız, hiçbir hediye öğretmeninizin size göstermiş olduğu çabanın yerini tutamaz. Ama öğretmeninize vereceğiniz hediyenin onu mutlu etmesi, sizin de bu mutluluktan nasibinizi almanıza sebep olur. Sevdiklerimizin mutlu olması, kendi mutluluğumuzun en önemli kaynağıdır.

 

Öğretmenler Gününe Özel Hediye Alternatifleri

 

Kişiye Özel Cüzdan – Harfli ve İsimli Bayan Model 253

ogretmenler-gunu-hediyesi-olmayi-hak-eden-urunler-1

 

Taba ve siyah olmak üzere iki renk seçeneği bulunan, üzerine isim yazdırılabilen bu bayan cüzdanı öğretmeninize kendisini fazlasıyla özel hissettirecek harika bir öğretmenler günü hediyesi olacak.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Kişiye Özel Çay Fincanı

ogretmenler-gunu-hediyesi-olmayi-hak-eden-urunler-2

 

Biricik öğretmeninizin kupa bardağı herkesinkinden farklı olmalı öyle değil mi ama? Bu ayrıcalığı öğretmeninize siz sunabilirsiniz. Üzerine isim yazdırılabilen bu kupa bardakla bir şeyler yudumlamak öğretmeninize her daim sizi hatırlatacak.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Rüzgarda Sönmeyen İsme Özel Metal Çakmak

ogretmenler-gunu-hediyesi-olmayi-hak-eden-urunler-3

 

Öğretmeninizin adının ve soyadının baş harflerini işletebileceğiniz bu metal çakmak orijinal bir öğretmenler günü hediyesi arayanların dermanı olacak.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Kişiye Özel İsim Yazılı Deri Cüzdan

ogretmenler-gunu-hediyesi-olmayi-hak-eden-urunler-4

 

Erkek öğretmenleri unutur muyuz hiç! Üzerine isim işletilebilen, siyah ve kahverengi renk seçeneği bulunan bu cüzdan öğretmeninizin sahip olduğu en farklı hediye olacak.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Öğretmene Özel Akrilik Kalp Saat

ogretmenler-gunu-hediyesi-olmayi-hak-eden-urunler-5

 

Üzerine dilediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz, şık bir hediye arıyorsanız vereceğimiz adreslerden birisi de bu akrilik ödüllerdir. Akrilik kalp saat her daim öğretmeninize onu ne kadar çok sevdiğinizi hatırlatacak.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Öğretmenler Gününe Özel Öğretmenini Seç Ürünleri

ogretmenler-gunu-hediyesi-olmayi-hak-eden-urunler-6

 

Dilediğinizi seçebileceğiniz 6 farklı öğretmen figürü bulunan, istediğiniz yazıyı yazdırabileceğiniz bu tasarımı kupa bardak, mousepad ve magnete bastırmanız mümkündür.

Ürün detayları için tıklayın.

 

 

İsme Özel Hat Yazılı Deri Tabak – Duvara Asılabilir

ogretmenler-gunu-hediyesi-olmayi-hak-eden-urunler-7

 

Özellikle tarih öğretmeninize hat yazısıyla yazılmış bu deri tabağı hediye ederek onu dünyanın en mutlu insanlarından biri yapabilirsiniz.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Öğretmene Hediye Mesajlı Beyaz Kupa

ogretmenler-gunu-hediyesi-olmayi-hak-eden-urunler-8

 

Kendisini tahtanın başında mutlu hisseden öğretmeniniz, üzerine ismini yazdırabileceğiniz bu kupa bardağa sahip olduğuna çok memnun olacak.

Ürün detayları için tıklayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir