Öğretmenler Günü Hediyesi Nasıl Olmalı?

ogretmenler-gunu-hediyesi-nasil-olmali-3

Öğretmenler günü yaklaştıkça “Öğretmenler günü hediyesi ne alınır?” sorusunun yöneltilme sıklığı da artıyor. Nasıl bir hediye alabileceğinizin cevabı aslında öğretmeninizin hobileri arasında gizli.. Öğretmeninizin ilgi alanının ne olduğunu bilirseniz ona alacağınız hediyenin de nasıl olması gerektiğine daha kolay karar verebilirsiniz. Ama bu konu hakkında bir fikriniz yoksa, her öğretmene verilebilecek ve öğretmenleri mutlu edebilecek etkiye sahip en ideal öğretmenler günü hediyesi fikirlerimizi inceleyebilirsiniz. Kadın olsun, erkek olsun tüm öğretmenlerinize hediye edebileceğiniz güzellikte ürünleri bulabileceğiniz bu hediye listemizi 24 Kasım’a özel olarak derledik ve huzurlarınıza sunduk. Şimdiden tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor ve sizi en güzel hediye alternatifleriyle baş başa bırakıyoruz..

Öğretmenler Günü Hediyesi Seçenekleri 

Kişiye Özel Cüzdan – Harfli ve İsimli Model 128

ogretmenler-gunu-hediyesi-nasil-olmali-1

 

Öğretmenler günü hediyenizin kullanışlı olmasını istiyorsanız, isim yazılabilen, orijinal, deri bu cüzdanı erkek öğretmenlerinize hediye ederek yüzlerindeki mutluluğa şahit olabilirsiniz.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Öğretmenler Günü Çikolataları 16’lı

ogretmenler-gunu-hediyesi-nasil-olmali-2

 

Öğretmenler gününüz kutlu olsun” mesajıyla en tatlı hediyeyi vermek isteyenlere müjde! Bu çikolatalar sizce de en tatlı öğretmenler günü hediyesi olmaya aday değil mi?

Ürün detayları için tıklayın.

 

İsim İşlemeli Küçük Not Defteri

ogretmenler-gunu-hediyesi-nasil-olmali-3

 

Öğretmeninizin en önemli notlarını yazdığı defterini özelleştirmeye var mısınız? Üzerine dilediğiniz yazıyı işletebileceğiniz bu defter öğretmeninizin sahip olabileceği en farklı ve özel defter olmaya geliyor..

Ürün detayları için tıklayın.

 

 

Kişiye Özel Klasik Öğretmen Sözleri – Beyaz Kupa

ogretmenler-gunu-hediyesi-nasil-olmali-4

 

Her öğretmenin muhakkak sıklıkla kurduğu klasik bir cümlesi vardır. Bu cümleleri ve öğretmeninizin fotoğrafını bastırabileceğiniz bu kupa bardak oldukça esprili bir hediye olacak.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Öğretmenime Özel Çiçek Masa Saati

ogretmenler-gunu-hediyesi-nasil-olmali-5

 

Size uslu durmanızı söylerken “Çiçek olun” tabirini kullanan öğretmeninize çiçek masa saati hediye ederek oldukça manidar bir sürpriz yapmış olacaksınız. Üzerine isim yazılabilen bu masa saati en renkli öğretmenler günü hediyelerinden!

Ürün detayları için tıklayın.

 

 

100 Dilde Seni Seviyorum Çikolataları

ogretmenler-gunu-hediyesi-nasil-olmali-6

 

En sevdiğiniz öğretmeninize onu ne kadar sevdiğinizi söylemeniz için en etkili hediyeyi vermek istiyorsanız, 100 farklı dilde seni seviyorum yazan ambalajları bulunan bu çikolatalar tam sizlik!

Ürün detayları için tıklayın.

 

Kişiye Özel Yüzyılın En İyi Öğretmeni Sertifikası

ogretmenler-gunu-hediyesi-nasil-olmali-7

Öğretmenlerimiz etrafımızdaki insanlar arasında övgüye layık ilk sıradaki  kişilerdendirler. Öğretmeninizi yüzyılın en iyi öğretmeni ilan edebileceğiniz bu sertifika hafızalara kazınacak!

Ürün detayları için tıklayın.

 

Altın Külçesi USB Bellek

ogretmenler-gunu-hediyesi-nasil-olmali-8

 

Gönül, en değerli hediyeleri öğretmenlerimizin önüne yığmayı ister ama imkanlar elvermeyebiliyor. Altınlara layık öğretmeninize altın külçesi usb belleği hediye ederek hediyelerin en değerlisine layık olduğu mesajını verebilirsiniz.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir