Konu Baba Olunca Akla Gelen En Güzel Hediyeler

konu_baba_olunca_akla_gelen_en_guzel_hediyeler (10

Babalarımız, sert duruşuyla bizi hep bir adım geride tutsalar da en çok onlara yakın hissederiz kendimizi. Onlarında evlatlarıyız nihayetinde; nasıl kıyabilirler ki bize.:) Evet bazen kıydıklarını kabul ediyoruz.:) Fakat biliyoruz ki; başkasının bize zarar vermesini engelleyecek tek insan da onlardır. Korumacı, pimpirikli ve gülümseyen yüzleriyle bizi biz yapan babalarımızı durup dururken ya da doğum günlerinde güzel bir hediye ile mutlu etmek fena mı olurdu? Olmazdı tabi! Çok iyi bilir ki onlar böyle sürprizlere dayanamazlar.:)

Her şeyde olduğu gibi hediye konusunda da pimpirikli olan babalarımıza mutlaka beğenecekleri, en güzel hediyelerden oluşan bir liste hazırladık. Umarız, listemizi incelerken çok eğlenirsiniz.:)

1-)Kişiye Özel Mekanizmalı Deri Kartvizitlik;

konu_baba_olunca_akla_gelen_en_guzel_hediyeler (7)

Babanızın her daim yanında taşımak isteyeceği ve muhakkak her babanın beğeneceği ideal bir hediye olacaktır.

Ürün detayları için tıklayınız.

2-)Kişiye Özel Nakışlı Gömlek Özel Üretim;

 

konu_baba_olunca_akla_gelen_en_guzel_hediyeler (8)

Üzerine, babanıza olan sevginizi göstermek için yazdırabileceğiniz bir söz ile birlikte sunacağınız bu gömleğe, babanızın bayılacağına eminiz. Hem şık hem de anlamlı bir hediye seçeneği olacaktır.

Ürün detayları için tıklayınız.

3-)İsim Yazılı Puro Küllüğü;

konu_baba_olunca_akla_gelen_en_guzel_hediyeler (9)

Üzerine isim-soy isim yazdırabileceğiniz, babanızın her an elinin altında bulundurmaktan mutlu olacağı özel bir hediye olacaktır.

Ürün detayları için tıklayınız.

4-)Kişiye Özel Gümüş Kaplama Kol Düğmesi;

konu_baba_olunca_akla_gelen_en_guzel_hediyeler (6)

Babanızın şıklığına farklı bir hava getirmek istiyorsanız, isminin baş harflerinden oluşan bu kol düğmeleri onun kıyafetini tamamlayan, şık bir detay olacaktır.

Ürün detayları için tıklayınız.

5-)Kişiye Özel Cüzdan;

 

konu_baba_olunca_akla_gelen_en_guzel_hediyeler (5)

Üzerinde isminin yazılı olduğu bu cüzdan ile, gönüllerin kahramanı babanız hem kendini özel hissedecek hem de kaliteli bir cüzdana sahip olamanın mutluluğunu yaşayacaktır.

Ürün detayları için tıklayınız.

6-)Canım Babama Ahşap Çerçeve;

konu_baba_olunca_akla_gelen_en_guzel_hediyeler (4)

Babanıza alabileceğiniz unutulmaz bir hediye olan bu özel yazılı çerçeveler ile onun yüreğine dokunma fırsatı yakalamış olacaksınız.

Ürün detayları için tıklayınız.

7-)Babaya Özel Smokin Sihirli Kupa;

konu_baba_olunca_akla_gelen_en_guzel_hediyeler (3)

Babalar için özel olarak tasarlanan bu kupa bardak ile babanızın her içeceğine anlam katmış olacak ve ona ne kadar da yakışıklı olduğunu tekrar tekrar hatırlatacaksınız.:)

Ürün detayları için tıklayınız.

8-)Özel Deri Kutusunda Üçlü Set;

konu_baba_olunca_akla_gelen_en_guzel_hediyeler (2)

Her erkeğin ihtiyacı çok şık eşyalardan oluşan bu hediye seti ile, babanız karizmasını korumak için ihtiyaç duyduğu her şeye sahip olma şansını yakalayacak.

Ürün detayları için tıklayınız.

9-)Kişiye Özel Kutulu Kalem Seti;

konu_baba_olunca_akla_gelen_en_guzel_hediyeler (1)

Kalem, babalarımızın hep ihtiyaç duyduğu bir şeydir. Özellikle yanlarında taşımaktan zevk alsalar da özel bir yerde sakladıkları bir kalemleri mutlaka vardır. İşte bu kalem seti ile ona, ismine özel ve ömür boyu saklanmaya layık güzel bir hediye vermiş olacaksınız.

Ürün detayları için tıklayınız.

10-)Mat Metal Köstekli Cep Saati;

konu_baba_olunca_akla_gelen_en_guzel_hediyeler

Köstekli saatin hayatımızda hep ayrı bir yeri vardır. Nostaljik anlamından mı kaynaklıdır bilmiyoruz ama böyle bir hediye her babayı mutlu eder.  Üzerine isim yazdırabileceğiniz bu köstekli saat, çok özel bir hediye olarak babanızı bekliyor.

Ürün detayları için tıklayınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir