Kişiye Özel İlginç Sevgililer Günü Hediyeleri

kisiye ozel ilginc sevgililer gunu hediyeleri 5

Yaklaşan sevgililer gününde sevgilinize hem kişiye özel hem ilginç bir sevgililer günü hediyesi vermek istemez misiniz? Bu sevgililer günü hediyeleri ile sevgilinizi hem şaşırtıp hem mutlu edebilirsiniz. Tamamen sizin belirleyeceğiniz fotoğraf ve mesajlardan oluşan kişiye özel hediyeler ile unutulmaz bir sevgililer gününe hazır olun!

 

kisiye ozel ilginc sevgililer gunu hediyeleri 1

Sevgilinize beslediğiniz duyguları daha da arttıracak bir sevgililer günü hediyesine ne dersiniz? Çok Seviyorum Aşk Drajeleri, sevgilinizin çok seveceği ve asla unutmayacağı sevgililer günü hediyelerinden biri. İçinde leziz drajeler bulunan ürünün kutusuna tarih ve isim yazdırırken, mesajınızı da oluşturabilirsiniz.

 

Şişede Mesaj

kisiye ozel ilginc sevgililer gunu hediyeleri 2

Sevgilinize aşkınızı ifade etmenin en ilginç en romantik yolu bu şişeden geçiyor! İçinde kum taneleri bulunan şişenin içine bir de romantik mektubunuzu yazıp yolluyoruz. Sevgiliniz bu hediyeniz karşısında çok duygulanacak.

 

kisiye ozel ilginc sevgililer gunu hediyeleri 3

Kısmetimsin Merhem’i isterseniz sevgilinize, isterseniz platonik aşk yaşadığınız kişiye ilan-ı aşk ilan etmek için verebilirsiniz. Tüpün içinde 40 gr. leziz çikolata bulunmaktadır.

 

kisiye ozel ilginc sevgililer gunu hediyeleri 4

Sevgiliniz yanınızda olmadığı zamanlarda onu çok özlüyor ve zaman bir türlü geçmiyor mu? İşte size harika bir sevgililer günü hediyesi! Yokluğunda Her Gün Bir Yıl Gibi Ahşap Duvar Saati ile sevgilinizi her daim ne kadar özlediğinizi kanıtlayabilirsiniz!

 

kisiye ozel ilginc sevgililer gunu hediyeleri 5

Rengarenk çakmakları sevgiliniz de çok sevecek! Üzerine isim de yazdırabileceğiniz bu çakmaklar, sevgililer günü hediyesi için harika bir seçim olacak.

 

kisiye ozel ilginc sevgililer gunu hediyeleri 6

iPhone kullanan sevgilinize hediye edebileceğiniz Kişiye Özel Iphone 5 Kabı üzerine dilediğiniz fotoğrafı bastırabilirsiniz. Sevgilinizin de çok seveceği bu hediyeyi mutlaka inceleyin!

 

kisiye ozel ilginc sevgililer gunu hediyeleri 7

Sadece siz ve sevgilinize özel bir kitabın olmasını ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise, Sevgiliye Kitap ürününü çok seveceksiniz. Kapağını ve içini tamamen kişisel bilgilerinizle dolduracağınız Sevgiliye Kitap, sevgililer gününün en romantik sevgililer günü hediyelerinden olacak.

 

Ahşap Kapaklı Fotoğraf Albümü

kisiye ozel ilginc sevgililer gunu hediyeleri 8

 

Sevgilinizle en güzel fotoğraflarınızı saklayabileceğiniz Ahşap Kapaklı Fotoğraf Albümü de ilginç ve anlamlı sevgililer günü hediyelerinden olacak. Albüm kapağında yer alan kalp figürünün çevresinde tamamen sizin yazdırdığınız metinler olacak. Sevgiliniz de bu romantik hediyenizi çok sevecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir