Kalbinizin Meleğine Layık Anneler Günü Hediyeleri

kalbinizin_melegine_layik_anneler_gunu_hediyeleri1 (10

Annelerimiz doğduğumuz andan itibaren, gönüllü koruyuculuğumuzu seve seve üstlenen meleklerimizdir. Hayatımız boyunca sırtımızı dayayabileceğimiz ve sevgisinden sonsuz emin olabileceğimiz tek kişidir belki de. Söylenmeleri ve tripleriyle kısa gerginlikler yaşatsalar da onlar, bu halleriyle de dünyalar tatlısıdırlar. Onlara özgü olan her şey kıymetlidir velhasıl.:)

Annelerimizin en özel günü yaklaşırken, onları en özel hediyelerle mutlu etmek boynumuzun borcudur. O kadar çilemizi çeken, bizi sabırla büyüten, gönlümüzün prenseslerine en güzel hediyelerden oluşan bir liste hazırladık. İncelerken, güzel vakit geçirmenizi diliyoruz.

1-)Biricik Annem Elmas Kolye;

kalbinizin_melegine_layik_anneler_gunu_hediyeleri1 (5)

 

Annenize, onun sizin için ne kadar değerli olduğunu göstermenin en kestirme yolu, bu şık kolye olacaktır. Sonuçta her anne şık takılar kullanmayı sever.

Ürün detayları için tıklayınız.

 

2-)Kişiye Özel Baharatlık Seti;

kalbinizin_melegine_layik_anneler_gunu_hediyeleri1 (6)

Annelerimiz zamanlarının çoğunu bizlere güzel yemekler hazırlamak için, mutfakta geçirirler. Onlara ilham kaynağı olsun diye alacağınız bu isimlerine özel baharatlıklar hem şık hem de kullanışlı bir anneler günü hediyesi olarak annenizi çok mutlu edecektir.

Ürün detayları için tıklayınız.

 

3-)Anneme Özel Çiçek Masa Saati;

kalbinizin_melegine_layik_anneler_gunu_hediyeleri1 (7)

Annenize olan sevginizi hatırlatmak ve saate her baktığında yanınızda hissetmesini sağlamak için ona hediye edeceğiniz bu çiçek şeklindeki canım annem masa saati, onun için unutulmaz bir hediye olacaktır.

Ürün detayları için tıklayınız.

 

4-)Anneme Mini Hediye Sepeti;

 

kalbinizin_melegine_layik_anneler_gunu_hediyeleri1 (4)

Annenizin her yerde kullanacağı sürpriz hediyelerden oluşan bu hediye sepeti ile, anneler gününde ona hem özel hem de sürprizlerle dolu bir hediye vermiş olacaksınız.

Ürün detayları için tıklayınız.

 

5-)Anneye Fotoğraflı Beyaz Kupa;

kalbinizin_melegine_layik_anneler_gunu_hediyeleri1 (3)

Annelerimiz, çay veya kahve saatlerinde onlara olan sevgimizi anlasınlar diye, anneler günü hediyesi olarak alınabilecek en anlamlı hediyelerden biri de bu resimli kupa olsa gerek.

Ürün detayları için tıklayınız.

6-)Kalpli Mutfak Önlüğü;

 

kalbinizin_melegine_layik_anneler_gunu_hediyeleri1 (2)

Annenizin mutfakta geçen zamanlarına neşe ekleyecek, kendini özel hissettirecek bir başka hediye seçeneği de, üzerinde isim yazılı olan bu şık tasarımlı önlükler! Annenizin bu önlüklere bayılacağına eminiz.:)

Ürün detayları için tıklayınız.

 

7-)Ayna ve Harfli Kılıfı;

 

kalbinizin_melegine_layik_anneler_gunu_hediyeleri1 (1)

Annelerin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan bu şık aynanın kılıfı üzerine onun ismini kazıttığınızda annenizin mutluluğunu bir düşünün. Annenize layık, ideal anneler günü hediyelerinden biri olarak sizleri bekliyor.

Ürün detayları için tıklayınız.

 

8-)Elma Kutu;

kalbinizin_melegine_layik_anneler_gunu_hediyeleri1

Annenizin, evinin dekorasyonunda kullanabileceği, iştah açıcı elma görünümündeki bu elmalar, herkesin hoşuna gidecektir. Ama en çok da evini seven anneniz böyle bir hediyeye bayılacaktır.

Ürün detayları için tıklayınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir