İlginç Doğum Günü Hediyeleri

ilginc dogum gunu hediyeleri 7

En çok hediye alınan özel günlerin başında tartışmasız doğum günleri geliyor. Her özel gün gibi yılda bir defa gelen, anlamı diğer özel günlere göre çok daha fazla olan doğum günü için, seçeceğiniz hediye de anlamlı olmalı. Sıradan doğum günü hediyesi vermek yerine ilginç hediyelere yönelebilir, sevdiklerinizi mutlu ettiğiniz kadar sevindirebilirsiniz de. En ilginç doğum günü hediyelerini zaman kaybetmeden inceleyin.

Kişiye Özel Pusula ve Dürbün Seti

ilginc dogum gunu hediyeleri 1

Gezmeyi, görmeyi, keşfetmeyi ve eğlenmeyi seven sevdikleriniz için bundan daha uygun bir doğum günü hediyesi olamazdı herhalde. Kişiye Özel Pusula ve Dürbün Seti ile denizlerin yeni hakimini yaratabilirsiniz 🙂

Happy Birthday Baskılı Metal Çikolata Kutusu 

 

ilginc dogum gunu hediyeleri 2

Aldığınız hediyeye şık bir de kutu lazım. Happy Birthday Baskılı Metal Çikolata Kutusu, özellikle çikolata ve kurabiye gibi hediyelerinizi koymanız için güzel bir seçenek.

Doğum Gününe Özel Oyun Canavarı – Beyaz Kupa

ilginc dogum gunu hediyeleri 3

Oyun oynamaktan hoşlanan ve zamanının önemli bir bölümünü oyun başında geçiren sevdikleriniz için alabileceğiniz bu beyaz kupa, hem eğlendirici hem mutlu edici doğum günü hediyelerinden biri.

Kişiye Özel Deri Matara Seti

ilginc dogum gunu hediyeleri 4

Özellikle erkek tanıdıklarınıza verebileceğiniz doğum günü hediyelerinden biri. Bu tarz şeylere meraklı erkekler için Kişiye Özel Deri Matara Seti, uygun bir hediye olacaktır. Üzerine ismini yazdırarak da doğum gününde özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Manikür Seti

ilginc dogum gunu hediyeleri 5

Bakımına düşkün kadınların vazgeçilmezlerinden biri de manikürleridir. Manikür için her zaman zaman ayırabilir, para konusunda da cömert davranabilirler. Kişiye Özel Manikür Seti de bu tarz kadınlar için en ideal doğum günü hediyelerinden.

Kişiye Özel Rengarenk Doğum Günü Masa Saati

ilginc dogum gunu hediyeleri 6

Rengarenk, şirin ve samimi bir hediye arıyorsanız Kişiye Özel Rengarenk Doğum Günü Masa Saati de seçenekleriniz arasında mutlaka yer alsın. Çocuklar için daha geçerli bir doğum günü hediyesi olabilir.

Kişiye Özel 3D Karikatür

ilginc dogum gunu hediyeleri 7

Sizin için özel olan bir insan için yaptırabileceğiniz en güzel ve en ilginç doğum günü hediyelerinden biri. Kişiye Özel 3D Karikatür, kavak ağacına pastel uygulanarak yapılıyor. Bu hediyeyi alan sevdiğiniz, en şanslı ve unutulmaz doğum gününü yaşayacak 🙂

Kişiye Özel Doğum Günü Yastık

ilginc dogum gunu hediyeleri 8

Gün içinde ufak şekerlemelerden hoşlanan sevdiklerinize verebileceğiniz en anlamlı doğum günü hediyesi bu olacak.

 

Sihirli Yumurta

ilginc-dogum-gunu-hediyeleri-1

 

Sevginizi ifade etmenin en ilginç ve eğlenceli yolunu sizinle tanıştıralım.. Ta ta taaam işte karşınızda sihirli yumurta! Fasulyesi aracılığıyla en unutulmaz mesajları veren bu yumurta çok konuşulacak.

 

Fotoğraf Makinesi USB Bellek 

ilginc-dogum-gunu-hediyeleri-3

 

En büyük hobilerinden biri fotoğraf çekmek olan yakınlarınıza alabileceğiniz en yerli yerinde hediye huzurlarınızda! Maddi yönünüz fotoğraf makinesi hediye edecek kadar güçlü değilse, fotoğraf makinesi şeklindeki usb bellek verebileceğiniz en ideal doğum günü hediyeleri arasında yer alıyor.

 

Kısmetimsin Merhem 

ilginc-dogum-gunu-hediyeleri-4

 

Seneleri devirdiği halde kendine uygun kısmeti bulamayan dostlarınıza, esprili ve ilginç bir hediye almak istiyorsanız, kısmetimsin merhem tam istediğiniz gibi bir hediye seçeneği.. Üzerine isim yazdırabileceğiniz çikolata tüpü ile enfes bir lezzete sahip hediye vermenin onurunu yaşayın.

 

Topuklu Hoparlör

 

 

 

 

 

ilginc-dogum-gunu-hediyeleri-5

 

Ah kadınlar! Topuklu ayakkabıyı yaşam felsefesi haline getirenlerden bahsediyoruz elbet 🙂 Topuklu ayakkabı şeklindeki bu hoparlör, topuklu ayakkabı giymeden sokağa adımını atmayan tanıdıklarınıza doğum günü hediyesi olarak sunabilmeniz için fazlasıyla ideal bir hediye.

 

Kitap Kasa – Mavi 

 

ilginc-dogum-gunu-hediyeleri-6

 

Kimsenin el sürmesini istemediğiniz eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz küçük, anahtarlı bir çekmeceniz olsun istemez miydiniz? Gerçi kilitli olan çekmeceler daha çok merak uyandırıyor ve haylaz kardeşiniz o çekmeceyi açana kadar elinden geleni ardına koymuyor öyle değil mi? Kitap görünümlü bu gizli kasadan hiç kimse şüphelenmeyecek, onun kasa olduğunu anlamayacaklar.

 

Mikser Kupa Bardak

ilginc-dogum-gunu-hediyeleri-7

 

Kendi işini kendi gören bir kupa bardağa kim hayır diyebilir ki! Mikser şeklinde tasarlanmış, içine attığınız şekeri, kahveyi kendisi karıştıran bu kupa bardağı elinizden düşürmek istemeyeceksiniz.

 

Altın Külçe Mouse 

 

 

 

ilginc-dogum-gunu-hediyeleri-8

 

Hayatımızdaki değerliler listesinde yer alan tüm sevdiklerimize, doğum günü hediyesi olarak hakiki altın külçesi almayı hepimiz isteriz. Fakat maddi durumlar buna elvermeyebiliyor. Altın külçe şeklindeki bu mouse ile sevdiklerinizin kendisini zengin hissetmesine vesile olabilirsiniz.

 

Futbol Topu Kumanda

ilginc-dogum-gunu-hediyeleri-9

 

Doğum günü olan yakınınız tam bir futbol aşığıysa, futbol topu şeklindeki bu kumanda ile onu televizyonun hakimi ilan etmeniz mümkün..

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir