Farklılığını Ortaya Koyacak Doğum Günü Hediyeleri

farkliligini-ortaya-koyacak-dogum-gunu-hediyeleri-4

Doğum günlerinde alınan hediyeler birbirini tekrarladıktan sonra doğum günü gibi özel bir günün pekte bir anlamı kalmıyor. Sıradan hediyeler alma olayına dur deyin ve hediye seçimlerinizde biraz farklı ürünlere de şans tanıyın, ne dersiniz? Mesela ne gibi farklı ürün..? Alacağınız hediye karşınızdaki kişiye “Ne kadar da güzel, daha önce hiç böyle bir şeyle karşılaşmamıştım” tepkisini verdirmeli.. Doğum günü sürprizi dediğiniz de böyle olur zaten! Sürpriz şaşırtıcı etkiye sahip olan şeylere verilen isimdir. Sevdiklerinize onları şaşırtmayacak hediyeler vermeniz sürprizin tüm tılsımını alıp götürür.. Sizin için değerli olan tüm yakınlarınıza doğum günü hediyesi olarak verebileceğiniz bu farklı hediye alternatiflerimize merhaba dediniz mi?

 

En Farklı ve Anlamlı Doğum Günü Hediyeleri

 

Kişiye Özel Fotoğraflı Kitap Ayracı

 

farkliligini-ortaya-koyacak-dogum-gunu-hediyeleri-1

Kitap okumayı seven kitap kurdu dostlarınıza üzerine birlikte çekildiğiniz fotoğrafı ve isimlerinizin baş harflerini bastırabileceğiniz bu kitap ayracını hediye ederek onu dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Kristal Kalp Kolye – Lazer Fotoğraf İşleme

farkliligini-ortaya-koyacak-dogum-gunu-hediyeleri-2

 

Takıp takıştırmayı sevmeyen kadın var mıdır bilmiyoruz ama en azından sevenler için anlamlı bir hediye önerimiz var.. Üzerine doğum günü olan arkadaşınızın fotoğrafını lazer aracılığıyla işletebileceğiniz akrilik kalp kolye, hanımların şimdiye kadar sahip olacakları en farklı aksesuar olacak gibi gözüküyor.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Çok Seviyorum Aşk Drajeleri

farkliligini-ortaya-koyacak-dogum-gunu-hediyeleri-3

 

İçinde bonbon çikolataların yer aldığı, kutusuna sevgilinizle isimlerinizi yazdırabileceğiniz, bir de içindeki prospektüs metnini dilediğiniz gibi düzenleyeceğiniz bu ürünün ilginç bir doğum günü sürprizi olacağı tartışılmaz..

Ürün detayları için tıklayın.

Dostuma Ömürlük Hediye – Mesajlı Ahşap Duvar Saati

farkliligini-ortaya-koyacak-dogum-gunu-hediyeleri-4

 

Her daim size destek olan biricik dostunuza, her saate baktığında ona sizi hatırlatacak ahşap bir duvar saati yaptırmaya ne dersiniz? Saat üzerine istediğiniz mesajı yazdırmakta serbestsiniz 🙂

Ürün detayları için tıklayın.

 

Kişiye Özel Fotoğraflı Akrilik Plaket 

farkliligini-ortaya-koyacak-dogum-gunu-hediyeleri-5

 

15 x 20 cm boyutlarındaki bu plaket ile içinizden geçen duygularınızı en ilginç yöntemle aktarmanın gururunu yaşayacaksınız. Akrilik üzerine fotoğraf ve metin bastırarak ölümsüzlüğünü her daim koruyacak bir hediye vermiş olacaksınız.

Ürün detayları için tıklayın.

 

12 Fotoğraf Rakamlı Duvar Saati

farkliligini-ortaya-koyacak-dogum-gunu-hediyeleri-6

 

Rakamları doğum günü hediyesi vereceğiniz arkadaşınızın fotoğraflarından oluşacak bu duvar saati geçmişte yaşadığınız anıları bugünlerde de yaşatmaya hazır! Mutlu anlarınızda çekildiğiniz fotoğraflarınızı bu duvar saati sayesinde gözünüzün önünden ayırmamış olacaksınız.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Doğum Günü Beyaz Kupa – Kişiye Özel Hediye

farkliligini-ortaya-koyacak-dogum-gunu-hediyeleri-7

 

Doğum günü temalı bu kupa bardağa fotoğraf bastırıp metin yazdırmanız mümkün. Sevdikleriniz bir şeyler yudumlarken ellerindeki kupa bardağın onlara hediye ettiğiniz bardak olduğunu görmek sizi de mutlu edecektir.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Sihirli Kristal – İyi ki Doğdun

farkliligini-ortaya-koyacak-dogum-gunu-hediyeleri-8

 

Happy birthday etiketli sihirli kristal ile bir kristalin gün içerisindeki büyümesine yakından şahit olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Tıpasının altında led ışık bulunan bu şişedeki kristal, led ışığı sayesinde renkten renge girecek ve size unutamayacağınız bir renk şöleni sunacak..

Ürün detayları için tıklayın.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir