Erkek Sevgiliye Hediyeler

erkeklere ozel en guzel sevgiliye hediyeler 2

Hayatta sizin için değeri çok büyük olan erkek arkadaşınız için hediye arayışında mısınız? Bir türlü istediğiniz tarzda bir hediye bulamamaktan mı şikayetçisiniz? O halde size yardımcı olalım ve erkek sevgiliye hediyeler ile bir an önce arayışlarınızı sonlandıralım 🙂

Erkeklere hediye seçmek, kadınlara hediye seçmekten çok daha zordur. Alternatifler daha kısıtlı olduğundan zaman kaybı da fazla olur. Zamanınızın çoğunu “Ne hediye alsam?” sorunsalı üzerinde harcarsınız. Hem zamanınızı hem de cebinizi yormadan, rahatlıkla karar verebileceğiniz erkek sevgiliye hediyeler ile istediğiniz tarzda hediyeyi bulabileceksiniz.

Erkek Sevgiliye Hediye Alternatifleri

Burçlara Özel Metal Çakmak

erkeklere ozel en guzel sevgiliye hediyeler 1

Doğum tarihimize göre belirlenen burçların hayatımızda az da olsa bir yeri olduğu gerçek. Hatta bazı insanlar burçlarla o kadar ilgili ki, her şeylerini burçlara göre belirler ve hayatlarının bir kısmını ona göre yönlendirir. Siz de erkek arkadaşınızın burcuna özel bir hediye vermek istiyorsanız Burçlara Özel Metal Çakmak’ı düşünebilirsiniz. Üzerinde sevgilinizin burç resmi ve doğduğu tarih olacak bu çakmağı, sevgiliniz de çok sevecek.

 

Kişiye Özel Arjantin Bira Bardağı

erkeklere ozel en guzel sevgiliye hediyeler 2

Bira sever erkek arkadaşınız, en çok bu hediyenize bayılacak. Kişiye Özel Arjantin Bira Bardağı üzerine sevgilinizin ismini ve isminin baş harfini yazdırabilirsiniz. Sizin sayenizde sevgilinizin bira keyfi çok daha keyifli hale gelecek. Erkeklere özel sevgiliye hediyeler alternatifleri arasında kesinlikle gözardı etmemeniz gereken bir hediye.

 

Kişiye Özel Çay Fincanı

erkeklere ozel en guzel sevgiliye hediyeler 3

Çay sever sevgilinizi de unutmadık! Şık tasarımı ile dikkat çeken çay fincanının üzerine sevgilinizin ismini görseldeki gibi yazdırabilirsiniz. Üzerindeki kalp figürleri de sevgilinize olan aşkınızı temsil edecek. Kişiye Özel Çay Fincanı ile çay saatleri artık çok daha güzel olacak.

 

İstanbul Silueti Mausepad

erkeklere ozel en guzel sevgiliye hediyeler 4

İstanbul’u çok seven, tam bir İstanbul hayranı olan sevgilinizi etkilemek istiyorsanız İstanbul Silueti Mausepad’i öneriyoruz. Nice imparatorluğa başkentlik yapmış bu büyüleyici şehrin ufak bir silueti, her an sevgilinizin elinin altında olacak.

 

 

Kişiye Özel Gümüş Kaplama Grek Desenli Kol Düğmesi

erkeklere ozel en guzel sevgiliye hediyeler 5

Gömlek giymeyi seven ve şıklığına önem veren her erkeğin seveceği hediyelerden biri. Gümüş kaplama olan bu kol düğmelerine sevgilinizin isminin baş harflerini yazdırarak hediyenizi daha özel hale getirebilirsiniz.

 

Kişiye Özel Aşk Üniversitesi Sertifikası

erkeklere ozel en guzel sevgiliye hediyeler 6

Aşk Üniversitesi’den mezun olmak o kadar kolay değil.. Ancak sevgiliniz bunu başarmışsa, gönlünüzü kazanarak bu üniversiteden mezun olmayı hak etmişse, size de ona ödülünü vermek yakışır. Ödülünüz de Aşk Üniversitesi Sertifikası olacak! Bu sertifika, sevgilinizi çok daha özel hissettirecek.

 

Kişiye Özel Cüzdan

erkeklere ozel en guzel sevgiliye hediyeler 7

Erkeklerin en sık kullandıkları aksesuarlarının başında cüzdanları gelir. Siz de cüzdanına önem veren bir erkek arkadaşa sahipseniz Kişiye Özel Cüzdan harika bir hediye olacaktır. Kişiye Özel Cüzdan üzerine sevgilinizin ismini ve isminin baş harflerini yazdırarak kendisini çok daha özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Sigara Tabakası

erkeklere ozel en guzel sevgiliye hediyeler 8

Sigara tabakasının şıklığı ve karizması her zaman ayrıdır. Bu da erkeklerin şıklığına şıklık, karizmasına karizma katan unsurlardan biri. Kişiye Özel Sigara Tabakası da erkek sevgiliye hediyeler arayanlar için farklı bir alternatif olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir