Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi

erkek-sevgiliye-dogum-gunu-hediyesi-5

Erkeklere hediye beğenmekte, beğendirmekte kolay değildir. Herkes vereceği doğum günü hediyesinin kullanılmasını ve bu duruma şahit olmayı ister. Hele ki söz konusu kişi sevgilinizle bunu istemenizden daha doğal hiçbir şey yoktur. Ama doğum günü hediyesi olarak öyle bir seçim yapmalısınız ki, erkek arkadaşınız gerçekten mutlu olmalı ve başka kişilerin de ona aldığınız hediye hakkında ne düşündüklerini merak etmeli.. Hediye alırken siz de nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda kararsızsanız, kafanızda belli başlı fikirler oluşması açısından sizler için mini bir hediye listesi hazırladık. Gördüğünüz zaman “İşte tam da aradığım hediye bu!” diyeceğiniz sürpriz seçenek belki de listemizin içindedir belli mi olur!

 

Erkek Sevgiliye Özel Doğum Günü Hediyeleri

 

 

Kalbinizin Tapu Senedi – Kişiye Özel Hediye

erkek-sevgiliye-dogum-gunu-hediyesi-1

 

 

Sevgilinize onu ne kadar çok sahiplendiğinizi kanıtlayacak en güzel doğum günü hediyesi karşınızda duruyor! Üzerine fotoğraflarınızı ekletebileceğiniz ve içini dilediğiniz gibi doldurabileceğiniz kişiye özel kalbimin tapu senedi erkek arkadaşınızın şimdiye kadar aldığı en farklı hediye olacak gibi gözüküyor.

 

Siyah Deri Ceket

 

erkek-sevgiliye-dogum-gunu-hediyesi-2

 

Erkek arkadaşınız için de deri ceket deyince akan sular duruyor mu! Eee malum deri ceket bu, ha deyince alamıyorsunuz. Biz modelde siyahı tercih ettik ama siz tercihinize göre taba ve krem renklerine de göz atabilirsiniz. Hediyenizin kullanışlı ve mevsimlik olmasını istiyorsanız deri ceket verebileceğiniz ne ideal hediye..

 

Kişiye Özel Kalem Seti – İsim Yazılı Üçlü Kalem Seti 

erkek-sevgiliye-dogum-gunu-hediyesi-3

 

Muhasebeci bir sevgiliniz varsa bu ürün size gelsin.. Şık kutusuyla gönülleri fetheden, üzerine isim yazılabilen üçlü kalem seti erkek arkadaşınızın kullanmaya kıyamayacağı güzellikte. “Ne yani, sevgilime doğum günü hediyesi olarak bir tek kalem mi alacağım?” demeyin. Kalemin üzerine sevgilinizin ismini yazdırarak ona kendisini fazlasıyla özel hissettirmeniz mümkün.

 

Kol Saati 

erkek-sevgiliye-dogum-gunu-hediyesi-4

 

Kadınlar için çanta-cüzdan ne kadar önemliyse, erkekler içinde kol saati o kadar önemlidir. Kol saati olmadığı zaman kendisini eksik hisseden erkek arkadaşınıza tabii ki kol saati hediye etmeniz oldukça yerli yerinde bir karar olacaktır.

 

İsme Özel Gümüş Kaplama Kol Düğmesi 

erkek-sevgiliye-dogum-gunu-hediyesi-5

 

 

Üzerine erkek arkadaşınızın ismiyle kendi isminizin baş harflerini işletebileceğiniz gümüş kaplama kol düğmeleri hem nostaljik hem de manevi yönü ağır basan bir sürpriz olacak.

 

Eşofman Takımı 

erkek-sevgiliye-dogum-gunu-hediyesi-6

 

Soğuyan havaları göz önünde bulunduracak olursak, sevgilinize onu sıcak tutacak kaliteli bir eşofman takımı hediye edebilirsiniz.

 

Osmanlı Temalı Gümüş Yüzük 

erkek-sevgiliye-dogum-gunu-hediyesi-7

 

Her erkek yüzük takmayı sevmez. Ama Osmanlı temalı yüzüklerin erkekleri karizmatik göstermediğini söylesek yalan söylemiş oluruz 🙂 Bu gümüş yüzük ile sevgilinizi şaşırtabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Kartlık & Deri Cüzdan Model 4010

erkek-sevgiliye-dogum-gunu-hediyesi-8

Devir, sıradan cüzdanları rafa kaldırma devri.. Erkek arkadaşınızın, diğer erkeklerden bir farkı olmalı öyle değil mi? Nasıl mı? Üzerine ismini kazıtabileceğiniz bu deri kartlık ve cüzdan sevgilinizin sahip olabileceği en kullanışlı hediyelerden..

 

Spor Ayakkabı

erkek-sevgiliye-dogum-gunu-hediyesi-9

Rahatına düşkün birisine hem ihtiyacını karşılayacak hem de rahatlığına rahatlık katacak bir sürpriz yapmaktan daha güzel ne olabilir ki! Spor ayakkabı da erkeklere en çok alınan hediyeler arasında bulunuyormuş, dikkatinize!

 

Kişiye Özel Metal Çakmak 

erkek-sevgiliye-dogum-gunu-hediyesi-10

 

Sizden çakmağınızı isteyen birine sıradan bir çakmak uzakmak yerine, üzerinde adınızın yazılı olduğu ve oldukça orijinal duran bir çakmak vermek istemez misiniz?

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir