En Ucuz Yılbaşı Hediyeleri

en-ucuz-yilbasi-hediyeleri-8

 

Yeni yılda hayata tertemiz bir sayfa açmak isteyenler, öncelikle işe sevdiklerini mutlu edecek hediyeler almakla başlamalılar.. “Sevdiklerinize hediyeler alın” dedik diye gözünüz korkmasın hemen. Pek çok sayıda sevdiğiniz kişi olduğunu biliyoruz. Hem hediye dediğimiz öyle maddi açıdan sizi sarsacak şeyler değil yahu.. Hani “Çam sakızı çoban armağanı” dedikleri olay var ya, işte onu gerçekleştireceksiniz. Yapacağınız küçük bir sürprizin bile sevdiklerinizi ne kadar mutlu ettiğine şahit olacaksınız. Hediye alma olayını abartıp aldığı tek şeyle yetinmeyenler de yok değil.. “Bir tek bunu vermem ayıp olmaz mı?” diye başınızı ağrıtmayın lütfen. Unutmayın siz karşınızdaki insana maddiyattan da öte maneviyatı ağır basan bir sevgi vadediyorsunuz. Bundan daha güzel ne olabilir ki! Yılbaşı hediyeleri arasından en ucuz ve sevilen ürünlerimizi sizler için paylaşıyoruz..

Ucuz Yılbaşı Hediyesi Dediğin Böyle Olur! 

 

Kişiye Özel El Aynası

en-ucuz-yilbasi-hediyeleri-5

 

Bir kadına ne kadar güzel olduğunu söylemenin en isabetli yöntemi ona el aynası hediye etmektir. Ama bu öyle sıradan bir ayna olmamalı.. Mesela üzerine hediye alacağınız kişinin ismini yazdırabileceğiniz bu şık ayna ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Kişiye özel el aynası hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

 

 

2014 Şans Getiren Geyik Ürünleri – Beyaz Kupa

 

en-ucuz-yilbasi-hediyeleri-4

 

 

Yılbaşı denince sizin aklınıza da mutlu, eli kolu dolu noel baba ile onun saygıdeğer geyiği gelmiyor mu? 2014 şans getiren geyik baskılı bu beyaz kupa bardağa yeni yıla dair temennilerinizi yazdırarak hafızalara kazınacak bir hediye vermeniz mümkün..

Ürün detayları için tıklayın.

 

Flexible Akrobat Kitap Okuma Lambası

en-ucuz-yilbasi-hediyeleri-3

 

Kitap kurtlarını da unutmadık elbet.. Gece gündüz demeden kitap okuma şevki geldiğinde zaman mekan tanımaksızın kitabına gömülen dostlarınıza, kalemlik, kitap tutucu ve kitap lambası olabilen bu ürünü hediye edebilirsiniz.

Flexible akrobat kitap okuma lambası hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için tıklayın.

 

 

Işıklı Kokteyl Bardağı

en-ucuz-yilbasi-hediyeleri-2

 

Yeni yılı eğlencenin dibine vurarak karşılamak isteyenlere müjde! Bu sene sıradan kokteyl bardaklarını kullanmak zorunda kalmayacaksınız. Işıklı kokteyl bardakları sayesinde yeni yılı daha renkli karşılayabileceksiniz.

Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

 

 

Oscar Başarı Ödülü- İstediğin Yazıyı Seç Ödülünü Ver

en-ucuz-yilbasi-hediyeleri-6

 

Yoğun olduğu kadar başarılı da bir seneyi geride bırakan dostlarınız sizce de tam Oscar’lık değil mi? Farklı yazı seçenekleri bulunan Oscar ödülü ile 2015’in en farklı hediyesini siz verin..

Oscar başarı ödülü hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

 

 

Kişiye Özel Kitap Ayracı – İsim ve Yazı Baskılı

en-ucuz-yilbasi-hediyeleri-7

 

 

Alacağınız hediyenin hem anlamlı hem de senelerce sizi hatırlatabilecek orijinallikte olmasını istiyorsanız, üzerine dilediğiniz metni ve ayracı hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabileceğiniz bu kitap ayracı tam da size hitap ediyor.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Noel Dayı Yılbaşı Yastığı 

en-ucuz-yilbasi-hediyeleri-8

 

 

Esprili yanınızı hediyelerinize de yansıtmak istemenizden daha doğal ne olabilir ki! Üzerine istediğiniz yazıyı yazdırabileceğiniz bu yastık yeni yılda hediye edildiğini bir an olsun unutturmayacak tasarıma sahip 🙂

Noel dayı yılbaşı yastığı hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

 

Bizimkilerin 2014 Geyikleri Ürünleri – Magnet

en-ucuz-yilbasi-hediyeleri-1

 

Hiç çekinmeden, büyük bir keyifle geyik muhabbeti yapabildiğiniz dostunuza alabileceğiniz en nokta atışı hediye fikri karşınızda! Konuşma balonlarında nelerin yazacağını belirleyebileceğiniz bu magnet,  yılbaşında verilebilecek en ideal hediyelerden..

Ürün hakkında merak ettiğiniz her şeyi buradan daha detaylı öğrenebilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir