En Sevimli Yılbaşı Hediyeleri

en-sevimli-yilbasi-hediyeleri-4

Yeni bir yıla girerken başınıza gelebilecek en güzel şeylerden birisi de  sevdiklerinizin mutluluğuna şahit olmanızdır. Yılbaşı akşamını nasıl geçirirseniz tüm seneyi aynı lezzette yaşayacağınız inanışını göz önünde bulundurursak, mutlu bir yılbaşı akşamı geçirmeniz için şimdiden gerekli çalışmaları yapmanızda fayda var. Yılbaşı çekilişi yaptığınız arkadaş grubunuzdan, size çıkan arkadaşınıza sevimli bir yılbaşı hediyesi almak istiyorsanız, bu hediye listemize göz atmanızda fayda var. “Yılbaşı hediyeleri yeni yıl temalı olmalı!” diyorsanız birbirinden renkli bu hediyeleri çok seveceğinizi düşünüyoruz.

Renkli 2015 Yılbaşı Hediyeleri 

Noel Baba Evi Mumluk

en-sevimli-yilbasi-hediyeleri-1

 

Yılbaşı denince akla gelen ilk isimlerden biri de şüphesiz Noel Baba’dır. Dekoratif olarak oldukça şık duracak bu sevimli noel baba evi mumluk evinize otantik bir hava kazandıracak.

en-sevimli-yilbasi-hediyeleri-2

 

İçinde, bittikçe değiştirebileceğiniz minik mumu bulunan bu mumluk, mum yandığı zaman harika bir görünüme sahip oluyor. Noel Baba’yı beklemekten sıkılan çocuklara bile bu tarz sevimli mi sevimli yılbaşı hediyeleri sunabilirsiniz.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Noel Baba Yılbaşı Gözlüğü

en-sevimli-yilbasi-hediyeleri-9

 

2015’e oldukça dinamik ve renkli girmek istiyorsanız hazırlıklara şimdiden başlasanız iyi edersiniz. Özellikle yılbaşını evde geçirecek olanlar, yılbaşı akşamına renk katacak yeni yıl aksesuarlarını şimdiden hazır bulundursunlar. Noel Baba’lı bu şirin gözlükler çılgın bir yılbaşı partisi vermek isteyenlerin büyük destekçisi olacak.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Armerya Noel Baba Oturan Ayı Peluş Oyuncak 55 Cm

en-sevimli-yilbasi-hediyeleri-8

 

Yılbaşını sabırsızlıkla bekleyenler arasında başı çeken isimlerden birisi de Armerya Noel Baba oturan ayı peluş oyuncak… Yılbaşına özel kostümüyle ona sahip olmanızı bekleyen bu sevimli pofuduk ayıcığın üzerindeki kıyafeti yılbaşından sonra çıkarabilirsiniz.

Ürün detayları için tıklayın.

 

 

2015 Yılbaşı Hatırası Kupa Bardak – Beyaz Kupa

en-sevimli-yilbasi-hediyeleri-7

 

Yılbaşı hediyesi alacağınız kişinin fotoğrafını, sevimli Noel Baba’nın afişe edeceği bu kupa bardak sizce de unutulmaz bir hediye değil mi?Bu kupa bardağın üzerine isim de yazdırabiliyorsunuz.

Ürün detayları için tıklayın.

 

 

Renkli Yılbaşı Çorapları

en-sevimli-yilbasi-hediyeleri-6

 

Yeni yıla özel olarak, evinizin havasını şimdiden değiştirmeye mi karar verdiniz? Renkli yılbaşı çorapları ile yeni yılın yaklaştığını gözler önüne serin.. Eğer ekstra bir hediye alacaksanız hediyeleri bu sevimli çorapların içine yerleştirip sunabilirsiniz.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Noel Baba Figürü Model 1 (40 cm)

en-sevimli-yilbasi-hediyeleri-5

 

Noel Baba olmadan yılbaşı olur mu hiç! Olmaz elbet… Oldukça şık giyimiyle dikkatleri üzerine çeken, yılbaşı hediyeleri kucaklamış bu tonton Noel Baba harika bir süs eşyası olacak.

Ürün detayları için tıklayın.

 

 

Bacadan Giren Noel Baba Şapkası

en-sevimli-yilbasi-hediyeleri-4

 

Siz de küçüklüğünüzden beri size hediye getireceğini umut ettiğiniz Noel Baba’nın yolunu mu gözlüyorsunuz? Senelerdir size uğramayan Noel Baba’nın nerede olduğunu bulduk ve cevabını bu şirin şapkayla verelim istedik. Bacaya sıkışmış Noel Baba şapkası ile yılbaşı partilerinin en dikkat çekici kişisi siz olacaksınız.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Küçük Yılbaşı Kar Küreleri

en-sevimli-yilbasi-hediyeleri-3

 

Kar kürelerini hatırlayanlar var mı? O seyretmeye doyamadığınız kar tanelerinin aheste aheste döküldüğü kar küreleri artık mini versiyonlarıyla karşınızda! 4 farklı modeli bulunan ve karışık olarak herhangi biri gönderilen bu kar küreleri unutulmaz bir yılbaşı hediyesi olacak.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir