En Özel Sevgiliye Hediyeler

en ozel sevgiliye hediyeler 3

Sevgiliye hediye seçerken, seçtiğiniz hediyenin özel olmasına ve sevgilinize hitap etmesine özen gösterirsiniz değil mi? O halde sevgiliye en özel hediyeler, sizin aradığınız tarzda hediyeler olacaktır. En özel sevgiliye hediyeler seçenekleri ile sevgilinize özel olduğunu hissettirebilir, ilişkiniz için bambaşka bir hava yakalayabilirsiniz.

 

Fotoğraflı Kalp Anahtarlık

en ozel sevgiliye hediyeler 1

Aşkınızı ve sevginizi en iyi şekilde ifade edecek bir anahtarlık, sevgiliniz için de güzel bir hediye olmaz mı? Fotoğraflı Kalp Anahtarlık üzerine sevgilinizle olan güzel bir fotoğrafınızı bastırabilir, özel bir hediye verebilirsiniz.

 

Tarihe Özel Fotoblok Çerçeve

en ozel sevgiliye hediyeler 2

Fotoblok çerçeveler arasından en güzeli! İster tanışma yıldönümüzü ister sizin için çok daha farklı bir önem taşıyan tarihi bu fotobloğa taşıyın. Tarihe Özel Fotoblok Çerçeve, sevgilinizi çok sevindirecek hediyelerden biri. Her bir rakama da bir adet fotoğraf ekleyebilirsiniz. Toplam 8 fotoğraftan oluşacak Tarihe Özel Fotoblok Çerçeve, sevgilinizin bu zamana kadar aldığı en değerli hediyelerden biri olacak.

 

Kişiye Özel I Love You Saat Duvar Saati

en ozel sevgiliye hediyeler 3

Üzerinde aşkı yansıtan çeşitli simgeler olan bu duvar saati, sevgilinize olan aşkınızı anlatmanın en tatlı yollarından biri. Saat üzerine sevgilinizin ve kendinizin ismi ile tarih yazdırabileceğiniz Kişiye Özel I Love You Saat Duvar Saati, ilişkinizin en romantik hediyelerinden olacak.

 

Kişiye Özel Kalp Puzzle – 97 Parça Yapboz Kadife Kalp Kutuda

en ozel sevgiliye hediyeler 4

Sevgilinizle olan güzel bir fotoğrafınızı puzzle haline getirmeye ne dersiniz? Kişiye Özel Kalp Puzzle da tam buna uygun bir hediye olacak. Tam 97 parçadan oluşan puzzle, şık kadife kalp kutusu ile de dikkat çekiyor. Sevgilinizi şaşırtmak istiyorsanız bu hediyeyi kesinlikle değerlendirmelisiniz.

 

Kişiye Özel Gümüş Kaplama Harfli Kol Düğmesi

en ozel sevgiliye hediyeler 5

Şıklığı ile dikkat çeken sevgilinizin şıklığına şıklık katmak sizin elinizde! İsminin ve soyadının baş harflerinden oluşan kol düğmeleri, hediyenizi daha da özel kılacak.

 

Sevgiliye Özel Aşk Gazetesi

en ozel sevgiliye hediyeler 6

Aşkınızı manşetlere taşımaya ne dersiniz? Sevgiliye Özel Aşk Gazetesi ile bunu gerçekleştirebilirsiniz! Artık aşkınıza özel bir gazeteye sahip olabilir, sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi cümle aleme gösterebilirsiniz. Bu hediye, diğer insanların sevgililik kriterlerini de bir tık yükseltecektir 🙂

 

Kişiye Özel Aşk Dolu Günlere Sevgilim Yastık

en ozel sevgiliye hediyeler 7

Ufak bir yastıkla başlayıp, kocaman büyüyen bir aşk hikayesine var mısınız? Sevgilinize hediye edeceğiniz bu yastığın kendisi küçük olabilir ama anlamı çok büyük! Yastığın üzerine isim ve tarih yazdırabilir, fotoğraf da ekleyebilirsiniz. Fotoğraflarınız, iki kalp içine monte edilerek size yollanıyor.

 

Sevgilime Özel Birtanem Hediyesi

en ozel sevgiliye hediyeler 8

Aşkını yaşamaya doyamayanlara en özel hediyelerden biri; Sevgilime Özel Birtanem Hediyesi! Bu hediye paketinin içinde birtanem plaketi, iki adet kalp çikolata, kutu resim ve mesajınızı yazabilmeniz için özel kırmızı kağıt bulunuyor. Sıradan hediyelerden bıkanlar için bu hediye sepeti süper bir seçenek!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir