En Leziz Doğum Günü Hediyeleri

en-leziz-dogum-gunu-hediyeleri-7

Sevdiklerinize alacağınız doğum günü hediyelerinin onları mutlu etmesi sizin için ilk kriterlerden biri olmalı.. O zaman tercihinizi lezzetli hediye seçeneklerinden yana kullanmalısınız. “İnsanların kalbine giden yol midesinden geçer” diye boşuna dememişler 🙂 Mutlu olmak için çikolata görmeniz bile yetiyorsa o zaman bu doğum günü hediyesi alternatiflerini mutlaka görmelisiniz. Size pek tabii gidip sıradan bir çikolata hediye edin demiyoruz zaten hediye seçeneklerimizi incelediğinizde neyi kast ettiğimizi daha net anlayacaksınız. Yakınlarınızın damak zevkine yaraşır, tatlı mı tatlı bu doğum günü hediyelerini çok seveceksiniz. O zaman daha fazla söz etmeye gerek yok, biraz da bu tatlı hediyeler konuşsun öyle değil mi?

 

Tatlı mı Tatlı Doğum Günü Hediyeleri

 

Konuşan Çikolatalar – İyi ki Doğdun Çikolatası

en-leziz-dogum-gunu-hediyeleri-1

 

İyi ki doğdun”  mesajınızı hem sözlü hem de yazılı bir şekilde belirtmek istiyorsanız kutusunda size ses kaydı yapma imkanı sunan özelliğe sahip bu enfes çikolataları dostlarınıza hediye ederek onları unutamayacakları bir doğum günü hediyesiyle tanıştırmış olacaksınız.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar – 24 Adet

en-leziz-dogum-gunu-hediyeleri-2

 

Doğum günü olan kişi sevgilinizse romantikliğinizi konuşturmanızda fayda var. Sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafı çikolata ambalajlarına bastırıp üzerine dilediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz kalp kutulu bu ürün, sevgilinizin, aşkı iliklerine kadar hissetmesini sağlayacak..

Ürün detayları için tıklayın.

 

Kişiye Özel Çikolata – Fotoğraflı Dev Çikolata

en-leziz-dogum-gunu-hediyeleri-3

 

30×9 boyutlarındaki bu dev çikolatanın ambalajına da sevgilinizle kendi fotoğrafınızı, yazılmasını istediğiniz metni ve isimlerinizi bastırarak hem unutulmaz hem de enfes bir sürpriz yapmanız mümkün.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Seni Seviyorum Çünkü Şekerlemeleri – Napoliten Çikolata (300 gr )

en-leziz-dogum-gunu-hediyeleri-4

 

Sevgiliniz size de aklına estikçe onu ne kadar çok sevdiğinizi soruyor mu? “Seni seviyorum çünkü..” ile başlayan mesajlar içeren bu şekerlemeler, sevgilinizin onu ne kadar çok sevdiğinizi merak ettiğini içeren soruları sonlandıracak.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Pasta El Kremleri

en-leziz-dogum-gunu-hediyeleri-5

 

Dört farklı modeli bulunan pasta şeklindeki bu el kremleri ile bakımına fazlasıyla önem veren sevgilinize alabileceği en tatlı hediyeyi siz vermek istemez misiniz?

Ürün detayları için tıklayın.

 

Çok Seviyorum Aşk Drajeleri

en-leziz-dogum-gunu-hediyeleri-6

 

Aşkınızın ilacını bulduk! Kutusuna sevgilinizle isimlerinizi yazdırabileceğiniz, içinde renkli draje çikolatalar bulunan bu sıradışı hediye sevgilinizi şok edecek.. Kutu içerisindeki prospektüsteki metni kendiniz de düzenleyebilirsiniz.

Ürün detayları için tıklayın.

Kalp Çikolatalar Eşliğinde Meleksin Altın Kolye

en-leziz-dogum-gunu-hediyeleri-7

 

Takı tutkusunun önüne geçemeyen sevgilinize melek temalı altın kolyesi olan ve kalpli çikolatalardan oluşan bu hediye grubunu alarak hem romantik hem de zevkli bir aşık olabilirsiniz.

Ürün detayları için tıklayın.

Çikolata Not Defteri

en-leziz-dogum-gunu-hediyeleri-8

 

Not tutmayı seven, çikolatayı da en az not tutmak kadar seven dostlarınıza çikolata görünümlü bu not defterini hediye ederek onları şaşırtmanın hiçte zor olmadığını göreceksiniz..

Ürün detayları için tıklayın.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir