En İlginç Hediye Fikirleri

en ilginc hediye fikirleri 5

Günümüzde hediye anlayışı biraz farklılık göstermiş durumda. Artık daha ilginç hediyelere yönlendiğimiz düşünülürse, siz de sevdikleriniz için bu tarz hediyelere yönelebilirsiniz. Sevgiliye hediye olarak, arkadaşa hediye olarak, anneye hediye olarak ya da herhangi bir sevdiğinize hediye olarak verebileceğiniz bu ilginç hediyeler, verdiğiniz kişinin de çok hoşuna gidecek. İşte o ilginç hediye seçenekleri ve detaylar;

Bayanlara Özel Rengarenk Çakmaklar

en ilginc hediye fikirleri 1

Ayna şeklindeki rengarenk çakmaklar, her bayanın hoşuna gidecek ilginç ve güzellikte. 3 farklı renk seçeneği ile de seçiminizi kolayca yapabilir, hediye vermek istediğiniz tanıdığınıza bu rengarenk çakmaklardan seçebilirsiniz. Ürünü incelemek için tıklayın.

 

Dolar Görünümlü Cüzdan

en ilginc hediye fikirleri 2

Erkeklere hediye edilebilecek en ilginç cüzdan modellerinden biri.. Bu cüzdan, hediye edeceğiniz erkeği zengin de gösterecek! Dolar Görünümlü Cüzdan, cüzdan kullanmayı seven erkekler için harika bir hediye fikri. Ürünü incelemek için tıklayın.

 

Mini Çalar Saat

en ilginc hediye fikirleri 3

Sürekli uyuya kalarak işe ya da randevulara geç kalan tanıdıklarınız mı var? Ya da sürekli seyahat halinde olan bir tanıdığınız.. İşte onlara verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri de bu mini çalar saat! Anahtarlık olarak da kullanabilen bu mini alarm saat, boyundan çok daha büyük işlere imza atıyor! Ürünü incelemek için tıklayın.

 

Pamuk Şeker Makinesi

en ilginc hediye fikirleri 4

Kendi pamuk şekerinizi kendiniz yapın! Pamuk Şeker Makinesi ile evde istediğiniz her an pamuk şekeri yapabileceksiniz. Çocukluk yıllarından beri vazgeçilmezimiz olan pamuk şeker, bu makine ile çok daha güzel. Ürünü incelemek için tıklayın.

 

Ayıcık Gece Lamba

en ilginc hediye fikirleri 5

Bazı insanlar ayıcıkları olmadan uyuyamaz. Sizinde böyle bir tanıdığınız var ise neden ilginç bir hediye ile onu sevindirmiyorsunuz? Ayıcık Gece Lamba, verilebilecek en ilginç hediyelerden biri. Ürünü incelemek için tıklayın.

 

Tek Taş Kupa Bardak

en ilginc hediye fikirleri 6

Sevgilinize sıradışı bir hediye vermek istiyor ama bir türlü karar veremiyorsanız, aradığınızı buldunuz bile! Tek Taş Kupa Bardak, sevgilinizi ilk başta biraz şaşırtsa da sonradan çok sevecektir. Hata hediyesini ilk aldığı anda da kendisine tek taş yüzük hediye verildiğini bile sanabilir 🙂 Ürünü incelemek için tıklayın.

 

Baloncuklu iPhone 5 Kılıfı

en ilginc hediye fikirleri 7

Baloncuklu iPhone 5 Kılıfı ile kılıf olayına son noktayı koyuyoruz! Patlatmaktan aşırı derecede hoşlandığımız o baloncuklar, şimdi de iPhone kılıfı olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik bu baloncukların ömrü de yok ve istediğiniz kadar patlatabilirsiniz! Ürünü incelemek için tıklayın.

 

Bitki Filizi Kitap Ayracı

en ilginc hediye fikirleri 8

Kitap okumayı sevenlere özel ilginç bir kitap ayracı.. Gerçek bir bitki filizi gibi gözüken Bitki Filizi Kitap Ayracı’nı hediye ettiğiniz sevdikleriniz de çok sevecek. Ürünü incelemek için tıklayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir