En İdeal Yılbaşı Hediyeleri

en-ideal-yilbasi-hediyeleri-4

Şimdiden yılbaşında ne hediye alacağınıza dair kafanızda oluşan soru işaretlerini gidermek istiyorsanız, yeni yıl hediyesi olarak sevdiklerinize verebileceğiniz en ideal hediye fikirlerimizle huzurlarınızdayız. Yeni yılda hediye alınmasının asıl amacı, yeni bir seneye girerken de sevdiklerimizin yanımızda olmasını kutlamamızdır. Böyle güzel birlikteliklerin yaşanması da ancak ve ancak alınan hediyelerle ölümsüzleşebilir. Siz de yeni yılda yanınızda olan sevdiklerinize en güzel hediyelerle teşekkür etmek istiyorsanız fakat ne tarz hediyeler alacağınıza karar veremiyorsanız bu ürünleri incelemenizde fayda var. Hediye edilmeye layık bu ürünler yeni yılın gözdesi olacak!

 

Yılbaşına Uygun Yeni Yıl Hediyeleri 

 

Ayıcıklı Yılbaşı Mumu

en-ideal-yilbasi-hediyeleri-1

 

Noel baba çizmesi tasarımına sahip ve çizmenin içinde ayıcık, hediye paketleri ve tahta at figürü bulunan bu mum küçük fakat unutulmaz bir hediye olacak.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Hohoho Yılbaşı Parti Gözlüğü

en-ideal-yilbasi-hediyeleri-2

 

Yılbaşı partisinin en ilgi çekici kişisi olmayı kim istemez ki! Noel babayı aratmayacak olan hohoho yılbaşı parti gözlüğü eğlencenin zirvesine ulaşmanızda size büyük destek sağlayacak. Yeni yılı en eğlenceli şekilde geçirmeyi amaçlayanlar eminiz bu gözlüğü çok sevecekler..

Ürün detayları için tıklayın.

 

 

Kişiye Özel 2014 Yılbaşı Beyaz Kupa Bardak

en-ideal-yilbasi-hediyeleri-3

 

Üzerine fotoğraf basılıp, isim yazılabilen bu kupa bardak yeni yıl temalı en çok satılan ürünler arasında yer alıyor. Siz de alacağınız hediyenin senelerce en güzel şekilde sizi temsil etmesini istemez misiniz?

Ürün detayları için tıklayın.

Yılbaşı Hediye Sepeti – Hoş Geldin Yeni Yıl

en-ideal-yilbasi-hediyeleri-4

 

Kardan adam süslemeli bu şık yeni yıl sepetinin içinde, porselen yılbaşı kupası, fotoğraf çerçevesi, noel baba tacı ve karton kutuda bonbon çikolatalar yer almaktadır.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Renkli Yılbaşı Çorapları

en-ideal-yilbasi-hediyeleri-5

 

Dekoratif olarak, yeni yılda evinize renk katacak ürünler arıyorsanız kardan adam ve Noel Baba’lı bu yılbaşı çoraplarını çok seveceksiniz demektir. 26×45 cm boyutundaki bu çoraplar yeni yılda evine renk katmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alacak.

Ürün detayları için tıklayın.

 

 

Yılbaşına Özel Roma Rakamlı Ahşap Duvar Saati

en-ideal-yilbasi-hediyeleri-6

 

Anlamlı ve kullanışlı bir yılbaşı hediyesine kimse hayır diyemez herhalde.. “Yeni yılınız kutlu olsun” mesajlı ahşap duvar saati duvardaki yerini kimseye kaptırmadığı sürece her daim sizi hatırlatacak.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Kişiye Özel Yılbaşı Magnetleri

en-ideal-yilbasi-hediyeleri-7

 

Üzerine fotoğraf bastırılabilen bu magnetler metal olan her yere yapışabiliyor. Magnetin üzerine dilediğiniz yazıyı yazdırmanız mümkündür. Çam ağacı, geyik ve kar tanesi tasarımından oluşan bu magneti görenler onun yılbaşı hediyesi olduğunu kolaylıkla anlayacak.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Mouse Pad – Noel Dayı Yılbaşı

en-ideal-yilbasi-hediyeleri-8

 

Üzerine istediğiniz yazıyı ( 30 karakteri geçmemek kaydıyla ) yazdırabileceğiniz bu mousepadi hediye edeceğiniz kişi masa başı bir işte çalışıyorsa bu mousepad sayesinde aklında hep siz olacaksınız ve kulaklarınız hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar sıklıkla çınlayacak 🙂

Ürün detayları için tıklayın.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir