En Çok Satan 10 Yılbaşı Hediyesi

en-cok-satan-10-yilbasi-hediyesi-4

Yeni yıla girerken hediye alacağınız kişilerin listesi aklınızda hazırdır mutlaka.. Başta sevgiliniz olmak üzere ( 🙂 ), çekilişte size çıkan dostunuz ve her daim yanınızda olan kankanız, aile büyükleriniz vb. diye uzayıp gider bu liste.. Ama önemli olan hayatınızın içinde yer alan bu kişilere ne kadar değer verdiğinizi alacağınız hediyelerle gösterebilmenizdir. Zaten hediyeleşmedeki asıl amaçta budur. Hediye bir nevi karşınızdaki insana “Sana ne kadar değer verdiğimi, seni ne kadar önemsediğimi gör” demektir. Tabii isabetli hediyeler alırsanız bu mesajı oldukça başarılı bir şekilde aktarmış olursunuz. İsabetli hediye alma işlemi nasıl gerçekleşiyormuş bir de bu konuya değinelim. Hediye alacağınız kişiye vereceğiniz hediyeyi beğendirmenin en temel kuralı o kişinin hobilerini göz önünde bulundurmanız. Böylelikle alacağınız hediye karşınızdaki kişiyi daha çok mutlu edecektir. Şimdi dilerseniz yılbaşında en çok satan hediye alternatiflerimizi inceleyelim..

 

En Çok Sevilen Yılbaşı Hediyeleri

 

1-) Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Çakmak – Tek Taraflı

en-cok-satan-10-yilbasi-hediyesi-1

 

Sevgilinize, annenize, babanıza, arkadaşınıza, kısacası tüm sevdiklerinize hediye edebileceğiniz oldukça anlamlı bir çakmak modeli ile karşınızdayız.. Üzerine fotoğraf bastırabileceğiniz bu kişiye özel çakmak seneler boyu hatırda kalmanıza sebep olacak..

Ürün detayları için tıklayın.

 

2-) Kişiye Özel Rakı Bardağı 

en-cok-satan-10-yilbasi-hediyesi-2

 

Rakı bardağı görmüşsünüzdür muhakkak ama isme özel olanını gördünüz mü? Yılbaşı hediyesi alacağınız kişinin isminin baş harfini ve tamamını yazdırabileceğiniz bu rakı bardaklarının farklı ve kullanışlı bir hediye olacağı tartışılmaz..

Ürün detayları için tıklayın.

 

3-) Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Çikolata Kulesi

 

 

 

 

en-cok-satan-10-yilbasi-hediyesi-3

 

Yeni yıldan bol bol sevgi temenni edenler, sevgililerine bu aşk kulesini hediye etmeliler.. Kalpli katlarında bonbon çikolata, mabel markalı çikolata, kalpli çikolata ve her güne bir tane olmak üzere toplam 365 romantik sözün bulunduğu seni her şeyden çok seviyorum çikolata kulesi  seneye romantik bir başlangıç yapmak isteyenler için oldukça ideal..

Ürün detayları için tıklayın.

 

4-) Kişiye Özel Puzzle – 130 Parça Yapboz Kadife Kalp Kutuda

 

en-cok-satan-10-yilbasi-hediyesi-4

 

Romantiklik demişken, kadife kalp kutusunda gönderilen üzerine sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafı bastırabileceğiniz 130 parçalık bu puzzle’ı da es geçmeyelim istedik..

 

Ürün detayları için tıklayın.

 

5-) Kişiye Özel İsim Yazılı Oscar Başarı Ödülü 

 

 

 

 

en-cok-satan-10-yilbasi-hediyesi-5

 

Bir seneyi birlikte geride bıraktığınız sevgilinize, size aşk dolu bir sene yaşattığı için oscar ödülü almayı çok görmeyin.. Üzerine istediğiniz yazıyı yazdırabileceğiniz oscar başarı ödülü sevgilinizi hem şaşırtacak hem de mutlu edecek..

Ürün detayları için tıklayın.

 

6-) Sevgiliye Hediye Sepeti – Sen Bir Meleksin Sevgilim

en-cok-satan-10-yilbasi-hediyesi-6

 

Kadınlar sevimli hediyelere asla hayır diyemezler. Ya da şöyle söyleyelim; kadınlar hiçbir hediyeye hayır demez ama hediye sevimliyse o hediyeyi daha fazla benimserler. Bu romantik hediye sepeti de kadınların benimseyeceği sevimliliğe sahip. İçinde kalpli yastık tutan ayıcık, seni çok seviyorum baskılı kupa bardak, kalp çikolata ve 8 ayar altın melek kolye bulunan bu sepet kız arkadaşınızın alabileceği en güzel yılbaşı hediyelerinden biri..

Ürün detayları için tıklayın.

 

7-) Fotoğraf Baskılı 1000 Parça Puzzle

en-cok-satan-10-yilbasi-hediyesi-8

 

Kadife kalp kutulu 130 parçalık puzzle size az geldiyse 1000 parçalık bu puzzle’ı tercih edebilirsiniz. Sevgiliniz puzzle parçalarını birleştirirken sonuca ulaşmak için çok sabırsızlanacak.

Ürün detayları için tıklayın.

8- ) Kişiye Özel Cüzdan – Harfli ve İsimli Model 128 

en-cok-satan-10-yilbasi-hediyesi-9

 

“Hep kadınlar için hediye önerisinde bulunmuşsunuz” diyenlerin sesini duyar gibiyiz.. Beyleri unuturmuyuz hiç! Onların olmazsa olmazlarından olan cüzdan yılbaşı hediyesi olmak için en ideal alternatiflerden..  Üzerine isim ve ismin baş harfini bastırabileceğiniz deri cüzdanın siyah ve taba olmak üzere iki renk alternatifi bulunmaktadır.

Ürün detayları için tıklayın.

 

9-) Kişiye Özel Kalem – Silindir Kutusunda

en-cok-satan-10-yilbasi-hediyesi-10

 

Öğretmeninize yahut muhasebeci bir dostunuza yılbaşı hediyesi olarak sunabileceğiniz orijinal bir fikrimiz var! Silindir kutusu ile oldukça orijinal duran, lacivert-siyah-bordo-gri olmak üzere 4 farklı renk seçeneği bulunan ve üzerine isim yazılabilen tükenmez kalem de es geçilmemesi gereken hediyelerden..

Ürün detayları için tıklayın.

 

10-) Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar – 50 Adet

en-cok-satan-10-yilbasi-hediyesi-7

 

Sevgilinizle yeni seneyi ağzınızın tadının bozulmaması temennisiyle karşılamak istiyorsanız, ambalajı ve kalp kutu kapağı çekildiğiniz en güzel fotoğraftan oluşacak bu çikolataları sevgilinize gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir