El Yapımı Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

el-yapimi-babalar-gunu-hediyesi-fikirleri-kapak

Babalar günü için her sene aldığınız klasik hediyelerden bu yıl uzak durmaya karar verdiniz. Ancak hediye vermeden de olmaz. Ne yapacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız hediyenizi ellerinizle hazırlamaya ne dersiniz? El emeği göz nuru hediyeniz babanızı hem mutlu edecek hem de onun için zaman ayırıp böyle bir şey yapmış olmanız kendisini özel hissetmesini sağlayacak. Babanızın ömür boyu saklayacağı bir babalar günü hediyesi hazırlamak istiyorsanız sizin için derlediğimiz el yapımı hediye seçeneklerini hemen incelemeye başlayın.

 

En Kolay El Yapımı Babalar Günü Hediyesi Seçenekleri

 

El Yapımı Düğme  Papyon

el-yapimi-babalar-gunu-hediyesi-fikirleri-1

Babanız ilginç aksesuarlar kullanmayı seviyorsa hemen çekmeceleri karıştırıp düğme, tel ve penseyi ortaya çıkarın. Üç malzeme kullanarak ona şahane bir papyon yapacaksınız. Renkli telle düğmeleri birbirine bağlayarak yapacağınız şirin mi şirin papyonu her yerde kullanacak ve gururla sizin yaptığınızı herkese anlatacak.

 

Babamı Sevmemin Nedenleri Çarkıfeleği

el-yapimi-babalar-gunu-hediyesi-fikirleri-2

Süper kahramanınız babanızı sevmenizin binlerce sebebi var tabii ancak bunlardan birkaçını onunla paylaşmak isterseniz böyle sevimli bir çarkıfelekle anlatabilirsiniz. İki adet yuvarlak karton kağıt, boya kalemleri ve raptiye ile hazırlayabileceğiniz bu harika hediyeyi yapmak da çok kolay. Kağıdın birine kravatlar çizecek, onların üzerine de babanızı sevme nedenlerinizi yazacaksınız. Diğer kağıda da elinizden deldiğince babanızın resmini çizecek üzerine de “Seni Seviyorum Çünkü” yazacaksınız. Üstte yer alan kağıtta kravat alanını kesmeyi unutmayın. Üstteki kağıdı çevirdikçe babanızı sevmenizin onlarca sebebinden biri açılacak ve babanızın yüzünü güldürmeyi başaracaksınız.

 

Ahşap Küp Puzzle

el-yapimi-babalar-gunu-hediyesi-fikirleri-3

Babanızın en sevdiği aktiviteler arasında puzzle yapmak yer alıyorsa ellerinizle onun için küçük bir puzzle hazırlayabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan şeyler; minik küp bloklar, birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafınız, tutkal ve hediyeyi koyacağınız şık bir ahşap kutu. Birlikte çekildiğiniz fotoğrafı küplerin boyutunda parçalara ayırıp parçaları küpler üzerine tutkalla yapıştırın. Kuruduktan sonra küpleri kutu içerisine yerleştirin ve babanıza ömründe gördüğü en duygu dolu ve en anlamlı yapbozu armağan edin.

 

Boyama Kupa Bardak

el-yapimi-babalar-gunu-hediyesi-fikirleri-4

En pratik ve en çok tercih edilen el yapımı hediyelerden biri de kupa bardaklar. Bunun için porselen kupa ve boyalara ihtiyacınız var. İster el izinizi basın isterseniz babanızın sevdiği şeylerin resmini yapın. Büyük küçük herkesin yapabileceği kupa bardak babaların kahve keyfini ikiye katlayacak.

 

el-yapimi-babalar-gunu-hediyesi-fikirleri-5

Her gün grand tuvalet giyinen babanız için şık bir kravat almanız onu mutlu edebilir ancak ellerinizle hazırladığınız Kravat Şeklinde Sertifika kadar olamaz. Bu nedenle hemen kolları sıvayın ve babanızın en sevdiği renklerde kağıtlar alın. Kravat şeklinde kestiğiniz kağıtları gömlek deseni yaptığınız kağıt üzerine yapıştırın. Son olarak da şık bir çerçeve içerisine yerleştirin.

 

Ahşap Harfler Boyama Seti

el-yapimi-babalar-gunu-hediyesi-fikirleri-6

Babanıza hitap şekliniz nasıl bilemiyoruz ama “BABAM” kelimesini söylemek bile insanın içinin mutlulukla kaplanmasına yetiyor. Bir de dudağınızdan dökülen bu kelimenin babanızı ne kadar mutlu ettiğini bir düşünün… Hayal edemediğiniz bu mutluluğu ona sürekli yaşatmak için şık bir hediye tasarlamak isterseniz de Ahşap Harfler Boyama Setini tercih edebilirsiniz. İster babanızın tuttuğu takımın renklerinde ister masasına uyum sağlayacağını düşündüğünüz renklerde boyayın ve şık bir sunumla hediyenizi takdim edin.

http://www.hediyedenizi.com/hediye/babalar-gunune-ozel-ahsap-boyama-seti/

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir