Doğum Günü Mesajları

komik-dogum-gunu-mesajlari-9

Doğum günleri, insanların en çok ilgi beklediği günlerden biridir. Esprili yahut oldukça duygu dolu doğum günü mesajlarının ne kadar revaçta olduğunu az çok biliyorsunuz. Ama siz de doğum günü gelip çatan dostlarınıza ne tür temennilerde bulunacağınızı şaşıranlardansanız o zaman doğru adrestesiniz. En popüler, herkese hitap eden doğum günü mesajlarını sizler için derledik ve huzurlarınıza sunduk. Kısa ve net “Doğum günün kutlu olsun”lara sığınmak sizin de hiç içinize sinmiyorsa bu mesajların büyük katkısını göreceğinizi düşünüyoruz. Ama şunu hatırlatmadan da geçmeyelim istedik, siz siz olun sosyal mecralarda arkadaşlarınızın doğum gününü kutlarken “D.G.K.O” ( açılımı: doğum günün kutlu olsun ) tarzı kısaltmalar yazmayın.. En azından sade bir “doğum günün kutlu olsun” bile o kısaltmadan çok daha makbuldur. Eğer hazırsanız, duygu dolu doğum günü mesajlarını okumaya başlayabilirsiniz.

 

En Güzel Doğum Günü Mesajları 

dogum-gunu-mesalari-1

+ Doğmanın bedeli ölüm, gençliğin bedeli yaşlılık, sevginin bedeli fedâkarlık, dostluğun bedeli paylaşmaksa; bugünün bedeli hatırlanmaktır. Doğum günün kutlu olsun.

+ Dikkat! Bu mesaj aşırı sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için seni düşünen biri olduğunu bil ve sevincini hisset! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Nice senelere..

+ Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun..

+ Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun…

 

komik-dogum-gunu-mesajlari-9

+ Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

+ Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım…. Doğum günün kutlu olsun.

+ Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

+ Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye… Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım “harika bir yıldı” dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara…

+ Sana dünyanın en güzel hediyesini vermek isterdim, ama seni sana veremem ki? Doğum günün kutlu olsun..

+ Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara…

dogum-gunu-mesalari-2

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

+ Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

+ Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin.. Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın.. Birlikte daha nice yaşlara…

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun…

+ Fevkaladenin fevkinde belki olmaz ama en azından aleladenin keyfinde bir sene-i devriye dilerim.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir