Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

dogum gunu hediyesi fikirleri 7

Doğum günü olan herkes elbette ki bu özel günde bir hediye bekler. Hediye olmasa da hatırlanmak, sevildiğini hissetmek ister. Siz de sevdiklerinize sevildiklerini bir doğum günü hediyesi ile göstermek istiyor ve bunu yaparken de daha ilginç hediyeleri tercih etmek istiyorsanız, en farklı doğum günü hediyesi fikirleri ile bunu başarabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Ahşap Çerçeve

dogum gunu hediyesi fikirleri 3

Kişiye Özel Ahşap Çerçeve üzerine lazer işleme ile hediye edeceğiniz kişinin doğum tarihini ve alt ve üst kısmına da mesajınızı yazdırabilirsiniz. Em güzel fotoğrafların yakışacağı bu özel çerçeve, hediye edeceğiniz kişiyi de çok mutlu edecek. Ürün bilgileri ve sipariş için tıklayın.

 

Doğum Gününe Özel Ahşap Duvar Saati

dogum gunu hediyesi fikirleri 2

Doğum gününe özel en güzel ve en anlamlı duvar saatlerinden biri. Orta kısmına yazdıracağınız mesajın yanı sıra, saat kısımlarına da boydan boya mesajınızı yazdırabilirsiniz. Bu güzel saate ahşap özelliği de eklenince, hediyenin şıklığı çok daha fazla artıyor. Ürün bilgileri ve sipariş için tıklayın.

 

Doğum Gününe Özel Yuvarlak Masa Saati

dogum gunu hediyesi fikirleri 1

Doğum Gününe Özel Yuvarlak Masa Saati ile de sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Hediye edeceğiniz kişinin adını ve mesajınızı yazdırabileceğiniz masa saati, hediye edeceğiniz kişinin de mutlu bir doğum günü geçirmesine vesile olacak 🙂 Ürün bilgileri ve sipariş için tıklayın.

 

Hediyelik Doğum Günü Yastık

dogum gunu hediyesi fikirleri 4

Doğum gününün anlamını taşıyan özel hediyelerden biri de Hediyelik Doğum Günü Yastık. Doğum günü olan sevdiğiniz hangi ay doğduysa, o ayı bu yastığa bastırabilir ve doğduğu günü de işaretleyebilirsiniz. Ürün bilgileri ve sipariş için tıklayın.

 

Doğum Günü Çikolatası

dogum gunu hediyesi fikirleri 5

İçinde 16 adet doğum günü çikolatası bulunan hediye paketi, çikolata seven sevdiklerinizin severek yiyeceği doğum günü hediyelerinden biri. Özellikle bayanlara ya da çocuklara hediye edebilirsiniz. Ürün bilgileri ve sipariş için tıklayın.

 

Sevimli Ayıcığın Doğum Günü Mesajı

dogum gunu hediyesi fikirleri 6

Sıradan doğum günü hediyelerinden bıktıysanız, işte size sevimli mi sevimli bir doğum günü hediyesi! Sevimli Ayıcığın Doğum Günü Mesajı, sevdiklerinize en içten doğum günü mesajını yollayacak. İçinde tam 100 dilde seni seviyorum mesajı bulunan bu hediye, eşiniz ya da sevgiliniz için mükemmel bir doğum günü hediyesi. Ürün bilgileri ve sipariş için tıklayın.

 

Kuşlu Bebek Yastığı

dogum gunu hediyesi fikirleri 7

Kuşlu Bebek Yastığı, bebekler ve yaşı küçük çocuklar için harika bir doğum günü hediyesi.. Üzerine fotoğraf da ekleyerek minik dostlarımızı sevindirebilirsiniz. Ürün bilgileri ve sipariş için tıklayın.

 

Kişiye Özel Kalem & Çakmak Seti

dogum gunu hediyesi fikirleri 8

Kişiye Özel Kalem & Çakmak Seti, erkekler için en uygun doğum günü hediyelerinden biri. 2 adet kalem ve 1 adet çakmaktan oluşan hediye seti, her erkeğin seveceği kalitede. Ürünlerin üzerine hediye edeceğiniz erkeğin ismini de yazdırabilirsiniz. Ürün bilgileri ve sipariş için tıklayın.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir