Arkadaşa Yeni Yıl Hediyesi Çeşitleri

arkadasa yeni yil hediyesi cesitleri 4

Siz de yılbaşını arkadaşlarınızla kutlamaktan büyük keyif alanlardan mısınız? Cevabınız “Evet” ise, size bir de yeni yıl hediyesi lazım olacak.. Arkadaşlarınıza verebileceğiniz en güzel ve en anlamlı yeni yıl hediyeleri ile yılbaşı gecenizi daha da güzelleştirebilirsiniz. Hem erkek hem de bayan arkadaşlarınıza verebileceğiniz yılbaşı hediyeleri, sizin de beğeninizi kazanacak. 2015’e girmeye az bir zaman kala bu hediye alternatiflerini incelemeden kesinlikle karar vermeyin 🙂

 

Arkadaşa Özel Ahşap Çerçeve

arkadasa yeni yil hediyesi cesitleri 1

Arkadaşınızın en güzel fotoğraflarını sergileyebileceği en güzel çerçevelerden biri olan Arkadaşa Özel Ahşap Çerçeve, en anlamlı yeni yıl hediyelerinden biri. Çerçeve kenarlarına mesajınızı ve arkadaşınızın ismini yazdırarak onu ne kadar sevdiğiniz gösterebilirsiniz. Ürün bilgileri ve sipariş için tıklayın.

 

Nostaljik Tramvay Tasarım Telefon

arkadasa yeni yil hediyesi cesitleri 2

Nostaljiyi seven arkadaşınız bu hediyeye bayılacak! İstanbul’un en büyük simgelerinden biri olan nostaljik tramvay, İstanbul hayranı herkesin sevdiği bir figür. Nostaljik Tramvay Tasarım Telefon da İstanbul hayranı arkadaşınıza verebileceğiniz en güzel hediye. Ürün bilgileri ve sipariş için tıklayın.

 

Kılıbıklık Karnesi

arkadasa yeni yil hediyesi cesitleri 3

Eşinden ya da kız arkadaşının sözünden çıkmayan erkeklere verilebilecek esprili yeni yıl hediyelerinden biri olan Kılıbıklık Karnesi’ne arkadaşınız da çok gülecek 🙂 Ona 5 maddede ne kadar kılıbık olduğunu notlarla gösterebilirsiniz. Ürün bilgileri ve sipariş için tıklayın.

 

Arkadaşa Ödül Esprili Cam Saat

arkadasa yeni yil hediyesi cesitleri 4

Arkadaşınızla olan en güzel fotoğrafınızı bu duvar saatine bastırıp yılbaşı hediyesi haline getirebilirsiniz! Saat üzerine de arkadaşınızın sizin için ne ifade ettiğiniz yazdırabilir, onu ne kadar çok sevdiğinizi bir kez daha gösterebilirsiniz. Ürün bilgileri ve sipariş için tıklayın.

 

Bakır Kahve Takımı

arkadasa yeni yil hediyesi cesitleri 5

Türk kahvesi seven arkadaşlara verilebilecek en özel yeni yıl hediyelerinden biri! Bakır Kahve Takımı, Türk kahvesi seven herkesin hayran kalacağı bir hediye olacak. Ürün bilgileri ve sipariş için tıklayın.

 

Kişiye Özel Viski Bardağı

arkadasa yeni yil hediyesi cesitleri 6

Viski seven arkadaşlarınız bu hediyeye bayılacak! Şık tasarıma sahip olan viski bardağı üzerine arkadaşınızın ismini ve baş harfinin yazdırarak hediyenizi daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Ürün bilgileri ve sipariş için tıklayın.

 

İsme Özel Siyah Deri Kartvizitlik

arkadasa yeni yil hediyesi cesitleri 7

Oldukça pratik bir hediye olan İsme Özel Siyah Deri Kartvizitlik, cüzdanındaki kartvizitlerden şikayetçi olan erkekler için harika bir yeni yıl hediyesi olacak. Kartvizitlik üzerine arkadaşınızın ismini de yazdırabilirsiniz. Ürün bilgileri ve sipariş için tıklayın.

 

Erkeklere Özel Aşçı Şapkası

arkadasa yeni yil hediyesi cesitleri 8

Mutfaktaki hünerleri ile de tanınan erkeklere verilebilecek en güzel yılbaşı hediyesi.. Erkeklere Özel Aşçı Şapkası’nı yemek yapmayı seven arkadaşınız da çok sevecek. Ürün bilgileri ve sipariş için tıklayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir