Arkadaşa Farklı Yeni Yıl Hediyeleri

arkadasa farkli yeni yil hediyeleri 8

Yılbaşına az bir zaman siz de yeni yıl hediyesi derdine düşenlerden misiniz? Zaman daralıyor, bir an önce karar vermeniz gerek değil mi? Panik yapmayın, arkadaşınız için seçeceğiniz en farklı yeni yıl hediyesi seçenekleri burada! Esprili, ilginç ve sıradışı ürünlerden oluşan yeni yıl hediyeleri ile unutulmaz bir yılbaşı gecesini arkadaşlarınıza yaşatabilirsiniz.

 

Şişe Çevirmece Shot Oyunu

arkadasa farkli yeni yil hediyeleri 1

Şişe çevirmece oyunu artık çok daha keyifli! Yılbaşı gecesinde severek oynayacağınız Şişe Çevirmece Shot Oyunu ile arkadaş ortamınızı daha da keyiflendirebilirsiniz. 16 adet shot bardağı bulunan Şişe Çevirmece Shot Oyunu’nu incelemek için tıklayın.

 

Bizimkilerin 2014 Geyikleri Ürünleri

arkadasa farkli yeni yil hediyeleri 2

Yıl içinde arkadaşlarınızla en çok hangi konuyu konuştuysanız, en çok hangi konuda keyif yaptıysanız ve yapıyorsanız, tüm bunları bu kupaya bastırabilirsiniz. 5 adet geyik mesajı yazdırabileceğiniz Bizimkilerin 2014 Geyikleri Ürünleri içinde kupadan farklı birçok ürün de bulunmakta. Ürüne ulaşmak ve sipariş vermek için tıklayın.

 

Kişiye Özel Başarı Ödülü

arkadasa farkli yeni yil hediyeleri 3

Kim kupa kazanmak istemez ki? Sevdiğiniz bir arkadaşınızı yılbaşında bu kupayla ödüllendirebilirsiniz. Kişiye Özel Başarı Ödülü, en sevdiğiniz arkadaşınız için güzel bir yılbaşı hediyesi fikri olacak. Ürüne ulaşmak ve sipariş vermek için tıklayın.

 

Yılbaşı Hediyesi Sevdiklerinize Özel Akrilik Tepsi

arkadasa farkli yeni yil hediyeleri 4

Bayan arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz, şık bir tasarıma sahip olan Sevdiklerinize Özel Akrilik Tepsi üzerine mesajınızı yazdırabilir, unutulmaz bir yeni yıl hediyesi verebilirsiniz. Dayanıklı akrilikten üretilen bu şık tepsiye ulaşmak ve sipariş vermek için tıklayın.

 

Kişiye Özel Kokteyl Karıştırıcı

arkadasa farkli yeni yil hediyeleri 5

Kokteyl seven arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz en özel yılbaşı hediyesi ile karşı karşıyasınız! Kişiye Özel Kokteyl Karıştırıcı, özellikle yılbaşı gecesinde en çok kullanılacak ürünlerden biri olabilir. Kişiye Özel Kokteyl Karıştırıcı üzerine isim ya da harf yazdırabilirsiniz. Ürüne ulaşmak ve sipariş vermek için tıklayın.

 

3 Boyutlu Çivi Tablo

arkadasa farkli yeni yil hediyeleri 6

Arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz en ilginç yeni yıl hediyelerinden biri. Üzerinde bulunan 2000’den fazla çivi sayesinde istediğiniz profili oluşturabilirsiniz. Ürüne ulaşmak ve sipariş vermek için tıklayın.

 

Fotobaskılı Kitap Ayracı

arkadasa farkli yeni yil hediyeleri 7

Kitap okumayı seven arkadaşlarınız için en özel yeni yıl hediyesi sizlerle! Arkadaşınızın en güzel fotoğrafını bu kitap ayracına bastırabilir, yıllar boyu kullanabileceği bir yılbaşı hediyesi verebilirsiniz. Ürüne ulaşmak ve sipariş vermek için tıklayın.

 

Kişiye Özel Yılbaşı İsimli Amerikan Servis

arkadasa farkli yeni yil hediyeleri 8

2’li set olarak verebileceğiniz Kişiye Özel Yılbaşı İsimli Amerikan Servis, esprili yılbaşı hediyelerinden biri. Komik Noel Baba figürünün yanına mesaj da ekleyerek hediyenizi daha özel kılabilirsiniz. Ürüne ulaşmak ve sipariş vermek için tıklayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir