Annenize Kendini Bitanecik Hissettirecek Hediyeler

Robin-how-i-met-your-mother-31078810-1024-768

Hepimizin annesi bitanedir, tartışmasız, herkese göre kendi annesi en güzel en özeldir. Onlar bizi komşu çocuklarıyla kıyaslayıp hırslandırmaya çalışsa da biz, onları kimseyle kıyaslamayız. Çünkü bir daha dünyaya gelsek, yine onların çocukları olmak isteriz.

Bu yüzden kalbimizin en değerlisi, hayatımızın en güzel yanı olan annelerimize, ne kadar özel olduklarını hissettirmek isteyenlere özel bir hediye listesi hazırladık. Annenizi mutluluktan havalara uçurmanın yolu bu ürünlerden geçiyor, bizden söylemesi.:)

1-)Kişiye Özel Cüzdan;

kisiye_ozel_cuzdan_-_harfli_ve_isimli_bayan_model_233_410589

 

Annelerinize alacağınız ismine özel cüzdanla onu çok mutlu edeceğinizin garantisini veriyoruz. Çünkü biliyoruz ki, anneler kendilerini özel hissetmeye bayılırlar.

 

Ürün detayları için tıklayınız.

 

2-)Mermer Tabanlı Oscar Ödülü;

 

oscar_basari_odulu_-_mermer_tabanli_346410

 

Yılın en güzel, en başarılı, en özel annesi tanımlarından hangileri ile annenizi ödüllendirmek isterseniz, bunlardan birini seçip bize yollamanız halinde annenizin adına hazırlayacağımız bu oscar ödülünü size yolluyoruz. Vee siz de annenizi yılın en mutlu kadını etmeye hazırlanmış oluyorsunuz.

Ürün detayları için tıklayınız.

3-)Kişiye Özel Harfli Sonsuzluk Bileklik;

my_name_is_harfli_sonsuzluk_bileklik_423022

Anneciğinize özel bir hediye almak istiyorsanız bu neden  Harfli Sonsuzluk Bileklik olmasın ki? Emin olun anneler takıp takıştırmaya bayılır. Bu hediye hem anlamlı hem de özel bir hediye seçeneği olacaktır.

Ürün detayları için tıklayınız.

 

 

4-)Kişiye Özel El Aynası;

isim_yazili_el_aynasi_-_kisiye_ozel_el_aynasi_338552

 

Annenizin çantasından ayırmayacağı, elinden düşürmeyeceği bu el aynasının bir de ona özel olması gibi bir ayrıcalığı var. İsmini özel hazırlanacak olan bu el aynası, görenleri çok kıskandıracaktır.

 

Ürün detayları için tıklayınız.

 

5-)Anneye Özel Beyaz Gül Duvar Saati;

 

anneye_ozel_beyaz_gul_hdf_duvar_saati_427302

 

Annenize özel güllerle süslenmiş harika bir duvar saati,İster mutfakta yemek yaparken kullanın isterseniz salonunuzun duvarında kullanın görünüşü ile hem annenizi mutlu edecek hem de o çok sevdiği evinin baş köşesini süsleyecektir.

 

Ürün detayları için tıklayınız.

 

 

6-)Annelere Özel Fotoğraf Baskılı 3lü Çerçeve;

annelere_ozel_fotograf_baskili_3lu_cerceve_327803

 

Anneye Özel Resim Baskılı Çerçeve, anneler gününde ona hediye edebileceğiniz çok şık ve özel bir dekoratif hediye olarak annenizi çok mutlu etmeyi bekliyor.

 

Ürün detayları için tıklayınız.

 

7-)Kişiye Özel Puzzle – 99 Parça;

129818

 

Anneciğinizle, geçirdiğiniz en anlamlı ya da eğlenceli anlardan birinin fotoğrafını bize yollamanız halinde bunu, 99 parça puzzle haline getirip sizlere sunuyoruz. Anneniz de her parçasını ezberleyeceği bu fotoğrafta o anların mutluluğunu tekrar tekrar yaşayacaktır.

 

Ürün detayları için tıklayınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir