Annelerinizi şaşırtacak En İlginç Hediyeler

01

Anneler, çocuklarına, kalplerinin tümünde geniş geniş yer verdikleri için, çocuklarından da en ufak bir ilgi gördükleri zaman çok mutlu olurlar. Belki de en kolay mutlu edebileceğimiz kişi annedir hayatımızda.  Bu yüzden, annemize küçük ve tatlı sürprizler yaparak, onların gönüllerini kolayca fethedebiliriz.

Annelere özel hazırlanan ilginç ürünlerden oluşan listemizi incelerken iyi vakit geçirmenizi diliyoruz. Bu hediyelerden her hangi biri, annenizi ne kadar önemseyerek sevdiğinizi ona gösterecektir.

1-)Tava Duvar Saati;

frying_pan_clock_tava_duvar_saati_419476

 

Annenizin mutfağını hem şık hem de iştah açıcı bir duvar saati ile süslemek isterseniz, işte size fırsat. Anneniz bu hediyeye hem şaşıracak hem de çok beğenecektir.

 

Ürün detayları için tıklayınız.

 

2-)Tuz & Karabiber Robotları;

 

tuz_karabiber_robotlari_-_salt_pepper_bots_312779

 

Yan taraflarından kurulan ve söylendiği yere giden akıllı robot tuzluk ve biberlik seti, sofraya oturan herkesin işini kolaylaştıracaktır.:)

 

Ürün detayları için tıklayınız.

 

3-)Pixel Fırın Eldivenleri;

mustard_pixel_ovenmitts_-_pixel_firin_eldivenleri_349003

 

Annenizin elleri hiç yanmasın, size güzel güzel yemekler yaparken hep korunsun diye ona alacağınız bu piksel fırın eldivenler, özellikle ilginçlikleriyle dikkat çekeceklerdir.

 

Ürün detayları için tıklayınız.

 

4-)Led Işıklı Kitap Okuma Gözlüğü;

led_isikli_kitap_okuma_gozlugu_416014

 

Kitap okumayı seven bir anneniz varsa ona alacağınız bu led ışıklı okuma gözlüğü hem işini kolaylaştıracak hem de onun bu özelliğini devam ettirmesi için ona yardımcı olmuş olacaksınız.

 

Ürün detayları için tıklayınız.

 

5-)Kaçan Alarmlı Saat;

 

kacan_alarmli_saat_319451

 

Sabahları herkes yataktan çıkmakta zorluk çeker. Annelerimiz, kendiler bu işi zaten sıkıntıyla gerçekleştirirken bir de bizi uyandırmakla uğraşmasınlar diye bu saat hem onlara hem de kendimize bir hediye olacaktır.:)

 

Ürün detayları için tıklayınız.

 

6-)Bonzai Ekim Kiti;

bonsai_ekim_kiti_419813

 

Her anne çiçek beslemeyi sever. Bu özel bitki ile bir sanat eserinin oluşumunu adım adım takip ederek kendi bitkinizi ortaya çıkartabilmesi için annenize şans vermiş olacaksınız.

 

Ürün detayları için tıklayınız.

7-)Askılı Raf;

 

190341

 

Askılı Raf’ın kullanabileceğiniz 6 adet kancası yanında üzerine eşyalarınızı koyabilmeniz için yeri de var. Annelerinizin işini kolaylaştırırken, eve de hoş bir şıklık getirecektir.

 

Ürün detayları için tıklayınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir