Annelere Ev ve Mutfak Ürünlerinden Oluşan Doğum Günü Hediyeleri

annelere ev ve mutfak urunlerinden olusan dogum gunu hediyeleri 6

Anneye doğum günü hediyesi almadan önce eminiz ki herkesin aklından mutfak ve ev eşyası tarzı hediyeler geçer. Hatta bu tarz hediyeler birinci alternatif olarak akılda bulunur. Annelerin evlerinde ve mutfakta sıkça zaman geçirmesi de bu duruma neden olan en büyük etmendir. Siz de annenize doğum gününde ev ya da mutfak eşyası hediyesi seçeneği üzerinde duruyorsanız, size önereceğimiz doğum günü hediyeleri seçeneklerine göz atmanızda fayda var. Anneler, bu hediyeleri çok sevecek ve asla unutamayacak.

 

Kişiye Özel Ahşap Baharatlık Seti

annelere ev ve mutfak urunlerinden olusan dogum gunu hediyeleri 1

5 parçadan oluşan bu baharatlık setinin üzerine isterseniz baharatların ismini, isterseniz de 15 karaktere kadar mesajınızı yazdırabilirsiniz. Annenizin mutfaktaki en büyük yardımcılarından olacak bu ürün, mutfaktaki işleri kolaylaştıracak. Ürüne ulaşmak ve sipariş vermek için tıklayın.

 

Kişiye Özel Mutfağın Baş Tacı Mutfak Önlüğü

annelere ev ve mutfak urunlerinden olusan dogum gunu hediyeleri 2

Yemek yaparken annenizin üzerine bir şeyler damlatması ya da yağ sıçratmasına siz de çok mu üzülüyorsunuz? O halde bu doğum gününde annenizi bu dertten kurtarın! Kişiye Özel Mutfağın Baş Tacı Mutfak Önlüğü ile hem annenize olan sevginizi gösterecek hem de harika bir doğum günü hediyesi vermiş olacaksınız. Ürüne ulaşmak ve sipariş vermek için tıklayın.

 

En Büyük Şansım Annem Duvar Saati

annelere ev ve mutfak urunlerinden olusan dogum gunu hediyeleri 3

“Hayattaki en büyük şansınız nedir?” sorusuna siz de “Annem” cevabını veriyorsanız, tam da aradığınız hediyeyi buldunuz demektir. 3 adet fotoğraf bastırabileceğiniz, isim ve mesajınızı yazdırabileceğiniz En Büyük Şansım Annem Duvar Saati ile annenize olan bağlılığınızı gösterin. Ürüne ulaşmak ve sipariş vermek için tıklayın.

 

Anneye Özel Kaseli Salata Kesme Tahtası

annelere ev ve mutfak urunlerinden olusan dogum gunu hediyeleri 4

Annelerin mutfaktaki işini büyük ölçüde kolaylaştıracak doğum günü hediyelerinden biri daha. Anneye Özel Kaseli Salata Kesme Tahtası, ilk başta annenizin şaşıracağı bir hediye olacak. Doğrama tahtasının içine yerleştirilmiş kase sayesinde bundan sonraki salatalar daha kolay yapılacak! Ayrıca kesme tahtası üzerine de içten bir doğum günü mesajı yazdırabilirsiniz. Ürüne ulaşmak ve sipariş vermek için tıklayın.

 

Benim Güzel Annem Magnet

annelere ev ve mutfak urunlerinden olusan dogum gunu hediyeleri 5

Hayatınızın en güzel kadınına da en güzel magnet yakışır. Benim Güzel Annem Magnetleri üzerine annenizin en sevdiğiniz fotoğrafını bastırabilirsiniz. Her an annenizin gözünün önünde olabilecek bu magnet, annenizi en mutlu edecek doğum günü hediyelerinden biri. Ürüne ulaşmak ve sipariş vermek için tıklayın.

 

Benim Güzel Annem Yastık

annelere ev ve mutfak urunlerinden olusan dogum gunu hediyeleri 6

Magnet yerine bu tarz bir yastık düşünüyorsanız, yine annenizin en sevdiğiniz fotoğraflarından birini bastırabilir, mesajınızı yazdırabilirsiniz. Ürüne ulaşmak ve sipariş vermek için tıklayın.

 

Yemek Tarifi Magnetleri

annelere ev ve mutfak urunlerinden olusan dogum gunu hediyeleri 7

Yemek Tarifi Magnetleri, annenizin aklında tutamadığı ya da yeni öğrendiği yemekler için yararlı bir doğum günü hediyesi olacak. Her ne kadar mutfakta usta olan bir anneniz varsa, insanlık hali olarak bazen bazı tarifler aklından çıkabilir. Anneniz de bu durumu yaşıyorsa Yemek Tarifi Magnetleri’ni değerlendirebilirsiniz. Ürüne ulaşmak ve sipariş vermek için tıklayın.

 

Kişiye Özel Çelik Saklama Kabı Seti

annelere ev ve mutfak urunlerinden olusan dogum gunu hediyeleri 8

Annelerin mutfakta en değer verdiği eşyalarından biri saklama kaplarıdır. Kaybolan ya da bir yerlere verilip de geri dönmeyen kaplara çok sinirlenebilirler. Saklama kabı sevdalısı bir anneniz varsa Kişiye Özel Çelik Saklama Kabı Seti ideal doğum günü hediyelerinden biri olabilir. Ürüne ulaşmak ve sipariş vermek için tıklayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir