Anneler Gününe Özel En Anlamlı Hediyeler

indir

Anneler gününe sayılı günler kala, kalbinizin prensesine, sizi bu yaşlara getiren o yegane kişiye hediye alma planlarınız da netleşmeye başlamıştır diye düşünüyoruz. Annelerimiz, her şeyin en iyisine layıktırlar. Bize yıllarca sevgilerini, ilgilerini verdikleri için değil; bizi biz yaptıkları için bu böyledir. Kayıtsız şartsız sevdiğimiz, ne yaparlarsa yapsınlar küsemediğimiz bitanecik annelerinize anneler gününde en anlamlı hediyeleri vermek istemez misiniz? Muhakkak istersiniz:) İşte seçenekler;

1-)Mesajlı Ahşap Duvar Saati;

roma_rakamli_ahsap_duvar_saati_-_babalar_gunune_ozel_384426

 

Annenizin evine değer, anlam ve Zarafet katacak, ömür boyu sizi yanında hissettirecek eşsiz bir hediye seçeneği olarak bu saat, annenizi çok mutlu edecektir.

Ürün detayları için tıklayınız.

 

2-)Kişiye Özel Mutfak Seti;

kisiye_ozel_mutfak_seti_356042

 

İsme özel nakışlı mutfak önlüğü, güzeller güzeli annenize çok yakışacak. Yemek yapmayı seven annenize, mutfakta geçen saatlerine anlam katması için fırsat vermek isteyenler için.

Ürün detayları için tıklayınız.

 

3-)Kişiye Özel Cüzdan;

kisiye_ozel_cuzdan_-_harfli_ve_isimli_bayan_model_233_410589

 

Annelerimiz, cüzdan taşımaya pek bayılır. Bunlar şıklığın bir parçasıdır. Peki bu cüzdan ismine özel anlamlı bir cüzdan olsun istemez misiniz. Bilirsiniz anneler böyle şeylere bayılırlar.:)

 

Ürün detayları için tıklayınız.

 

4-)Gerçek İstiridyeden Çıkan İnci Kolye Okyanusun Kalbi;

 

gercek_istiridyeden_cikan_inci_kolye_okyanusun_kalbi_403783

 

Konserve kutusunda, özel bir sıvı da korunan istiridye içindeki, Tatlı su incisi annenizin aklını başından alacak tüm niteliklere sahip.

Ürün detayları için tıklayınız.

 

5-)Anneye Özel Akrilik Plaket – Kadife Kutusunda;

anneye_ozel_dekoratif_plaket_-_kadife_kutulu_plaket_327806

 

Annenize orijinal ve benzersiz bir hediye vermek istiyorsanız bu özel plaket tam size göre. Ona özel bir mesajınızı yazdırıp vereceğiniz bu plaket, ömür boyu seve seve saklayacağı en nadide eşyalarından biri olacaktır.

Ürün detayları için tıklayınız.

 

6-)nneye Özel Amerikan Servis – 4’lü Set;

anneye_ozel_amerikan_servis_4lu_set_427025

 

Anneler gününde annenize alabileceğiniz en güzel hediyelerden bir tanesi de amerikan servisi neden olmasın. Yıllardır bize emek veren yılmadan usanmadan kahrımızı çeken melek annelerimizin hakkını ödeyemesek de önemli günlerde bir kez olsun hatırlamak onları mutlu etmek onlar için paha biçilemez olsa gerek.

 

Ürün detayları için tıklayınız.

 

7-)İsim İşlemeli Kurdele ve Tokalı Defter;

 

_352165

 

Yazı yazmayı seven annelere özel, üzerinde isminin yazılı olacağı hem anlamlı hem de huzur v erici şık bir hediye seçeneği olarak annenizi mutlu etmeyi bekliyor.

 

Ürün detayları için tıklayınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir